[KONKURS] Spędź walentynkowy wieczór z Ralphem Kaminskim w Olsztynie!

Trasa koncertowa Ralpha Kaminskiego trwa w najlepsze, „m o r z e” w walentynkowy wieczór zabrzmi również w Olsztynie. Dzięki uprzejmości P.W. Events mamy dla Was konkurs, w którym zgarnąć możecie podwójną wejściówkę na koncert.

Każdy, kto ceni sobie muzykę alternatywną opartą na prawdziwych emocjach, powinien choć raz zobaczyć Ralpha wraz z jego zespołem, My Best Band In The World, na scenie. Koncerty promujące debiutancki album „m o r z e” to nie tylko zwykłe zaprezentowanie twórczości, ale prawdziwy spektakl przygotowany od samego początku do końca.

Jeśli jeszcze nie macie planów na Walentynki, zachęcamy do wzięcia udziału w naszym konkursie. Pod postem na Facebooku oznaczcie osobę, z którą chcielibyście spędzić ten wieczór. I koniecznie sprawdźcie, czy już lubicie nasz portal. Wyniki ogłosimy na początku lutego.

 

Obdarzony charakterystycznym falsetem wokalista nie tylko pisze piosenki, ale także komponuje i reżyseruje. Jak sam mówi, jego muzyka nie jest oczywista i można przypisać ją do gatunku akustycznego popu z elementami muzyki filmowej. Choć zadebiutował pod koniec 2016 roku, na koncie ma występy na największych festiwalach w Polsce i najbardziej prestiżowe nagrody. Wkrótce odbędzie się także pierwsza edycja festiwalu polskiej muzyki alternatywnej Apple Air organizowanego przez Kaminskiego.

Bilety na koncert wciąż dostępne są na stronie organizatora, w tym kolekcjonerskie a także promocyjne dla par.


Zajrzyj po więcej:

Ralph Kaminski na Facebooku

P.W. Events na Facebooku

Strona WWW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.