[KONKURS] ,,VIDEO Gra” – edycja specjalna w Twoich rękach!

Nareszcie konkurs! Tym razem dzięki Universal Music Polska przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są trzy płyty zespołu VIDEO!

video

„Czołem! Jeśli trzymasz w rękach tę płytę, oznacza to, że albo lubisz nasz zespół, albo ktoś wyjątkowo nie trafił z prezentem 😉 Zakładamy jednak optymistycznie pierwszą opcję i pięknie dziękujemy. Niniejszy krążek to wznowienie naszego debiutanckiego longplaya. Debiut rządzi się swoimi prawami, pełen jest młodzieńczej brawury, niczym niezmąconej radości tworzenia oraz… wpadek. Niczego jednak nie poprawialiśmy, co więcej: postanowiliśmy nieco nas pogrążyć! Zawsze najbardziej ciekawiło nas jak powstawały zespoły, których słuchaliśmy, od czego zaczynały i jak się rozwijały. Dlatego, w akcie artystycznego ekshibicjonizmu, obnażamy się przed Tobą i pokazujemy drogę, którą przeszły nasze single: „Bella”, „Idę na plażę”, „Soft” i „Weź nie pierdol”. Od najwcześniejszej demówki, przez pierwszą, historyczną próbę aż do radiowego „przeboju”. Udowadniając tym samym, że – jak mawiał klasyk – „śpiewać każdy może”. Absolutnie każdy… 😉 Trudna młodzież śpiewa łatwe piosenki! Czuwaj! 
My jednak chcemy trafić z prezentem 😉 dlatego też mamy do rozdania 3 płyty zespołu Video – Video Gra – edycja specjalna, dzięki której będziecie mogli posłuchać wszystkich utworów z debiutanckiej płyty grupy Video. Kto chce? 
 
Zadanie konkursowe:
Pod poniższym postem na FB napisz jakie single promowały debiutancki krążek zespołu Video?   

konkurs trwa do 21.11.2016 

POWODZENIA!


KONKURS ZAKOŃCZONY

POZNAJ WYNIKI KONKURSU kliknij >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.