[KONKURS] Weekend w New York – Hendrix Project – wejściówki do zgarnięcia

Zapowiada się koncertowo w ten weekend w klubie New York. Jak co tydzień rozdajemy dla Was wejściówki najbardziej muzycznego klubu w Łodzi. Start godz. 22:00 – sobota (21.10.2017).

Tym razem na tapecie jest zespół Hendrix Project, który swoją energią rozgrzewa publikę do czerwoności! Jak zdobyć visy? Nic prostszego!


Procedura konkursowa jest niezmienna, czyli: wysyłacie maila na adres muzykoholicy.com@gmail.com – w temacie piszecie KONKURS, a w treści IMIĘ I NAZWISKO. 

Ilość wejściówek ograniczona! Kto pierwszy, ten lepszy!


Jak mówi zespół o sobie: „Gramy Hendrixa od dawna. Zebraliśmy wszystkie grane przez nas utwory w jedną koncertową całość i tak powstał HENDRIX PROJECT.”

Początek działalności zespołu, to koncert z Leszkiem Cichońskim, znakomitym gitarzystą, organizatorem „Thanks Jimi Festival” oraz Gitarowego Rekordu Guinnessa, człowiekiem którego tak naprawdę fanom muzyki nie trzeba przedstawiać.A muzyka? „Dla nas całe lata 60-te zawsze były źródłem inspiracji, radości, odkrywania wszystkiego co najlepsze w muzyce. nie tylko Jimi, także The Doors, Led Zeppelin, Janis Joplin i wielu innych”.

Czemu Hendrix? „Bo to jednak jego muzyka najczęściej przewijała się na naszych koncertach, granych w różnych składach, na różnych scenach. No i prawdopodobnie nie ma w Polsce drugiego zespołu który grałby tylko jego utwory. Na koncertach oddamy atmosferę, klimat ale przede wszystkim energię ukrytą w utworach Jimiego Hendrixa.


 Zajrzyj po więcej:

Facebook

You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.