[KONKURS] Wygraj płytę Powiego „Body & Soul”

Pochodzi z Sanoka, jest wokalistą oraz producentem muzycznym i właśnie odlicza dni do premiery swojego najnowszego singla. Utwór „Body & Soul” Powiego, gdyż to o nim mowa, ukaże się w piątek, tj. 15 czerwca br., a my już dziś mamy dla Was trzy egzemplarze tej płyty!


Mając sześć lat, Powi zaczął uczęszczać do szkoły muzycznej. Było to jego pierwsze spotkanie z tą dziedziną sztuki. Przygodę z produkcją rozpoczął w 2005 roku.  Cztery lata później wziął na warsztat utwory między innymi Beyonce, Kylie Minogue, Madonny czy La Roux. Owe remixy stały się przepustką do kariery, zataczającej coraz szersze kręgi. W tym samym czasie nagrał bowiem debiutancką, melorecytowaną piosenkę „Feel Me, Contact Me”, a tuż po niej ukazało się nagranie „You Amaze Me”. Ma na swoim koncie liczne projekty i wydarzenia muzyczne, a jego historia pisze się niemal samoistnie.


Pytany o inspiracje, Powi wymienia jednym tchem Madonnę, Missy Elliott, Dada Life, Klaas i Tocadisco. Najnowsze produkcje noszą również znamiona lat 90.


KONKURS!

Co zrobić, by zdobyć krążek „Body & Soul”? Wystarczy przesłać na adres muzykoholicy.com@gmail.com odpowiedź na pytanie konkursowe, w temacie maila wpisując „Powi – konkurs”. Na zgłoszenia czekamy do 20 czerwca, do godziny 23.59. Spośród poprawnych odpowiedzi wylosujemy trzy, których autorzy otrzymają wydawnictwo. Oto pytanie: Jak brzmi tytuł pochodzącego z 2010 roku pierwszego solowego singla Powiego? Powodzenia!


Zajrzyj po więcej:

Powi na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.