[KONKURS] Wygraj rolę w teledysku do najnowszej piosenki Pezeta!

pezetChcesz zagrać w teledysku do nowej piosenki Pezeta, której premiera odbędzie się w serwisie TIDAL? Weź udział w konkursie jaki realizuje Play!


Pezet – jeden z najpopularniejszych polskich raperów, artysta i producent po blisko 4-letniej przerwie zapowiada nową płytę i powraca na scenę muzyczną z piosenką „Nie usłyszysz łez”. Zostanie ona premierowo udostępniona w serwisie streamingowym TIDAL, którego wersja premium jest dostępna w Play przez dwa lata za darmo. Słowa do piosenki napisał Pezet, za produkcję utworu odpowiada Auer, za cuty DJ Panda, a za mix i mastering Kwazar.

Co więcej, Play, który wspiera artystę, zorganizował dodatkowe działania dla jego fanów. Równocześnie z premierą piosenki, w serwisie TIDAL będzie można zobaczyć teledysk, w którym zagrają trzej zwycięzcy konkursu realizowanego przez operatora. Klip będzie nagrywany przy wsparciu Play i TIDAL.Konkurs ruszył 13 października za pośrednictwem specjalnej strony: http://www.zagrajzpezetem.pl/.

Co trzeba zrobić aby wystąpić w klipie?

To proste, wystarczy opisać kreatywnie, dlaczego to właśnie Ty powinieneś zagrać w teledysku Pezeta. Swoje zgłoszenia można wysyłać do 19 października. O szczegółach dotyczących nowej piosenki Pezeta oraz samej głównej nagrodzie – udziale w teledysku, Play będzie sukcesywnie informował w swoich kanałach social media.

Całościową koncepcję działań opracowała agencja Artegence. Egzekucją idei po stronie artysty zajmuje się New Zenith Promotion.


pezet-2

Pezet, to przede wszystkim raper, ale także osobowość telewizyjna i przedsiębiorca. Na scenie od 1998 roku. Początkowo z zespołem Płomień 81, następnie solo. Współpracował z takimi artystami jak Tede, Eldo, Fokus, Rahim, Auer, Ten Tym Mes, O.S.T.R., czy Grammatik. W 2002 ukazał się jego pierwszy album solowy zatytułowany Muzyka klasyczna. Za wydany w 2004 roku album Muzyka poważna, zrealizowany z Mikołajem ,,Noonem” Bugajakiem uzyskał nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii Album Roku Hip-hop/R&B. Kolejną nominację Pezet otrzymał za solowy album pt. Muzyka rozrywkowa (2007).

Był prezenterem programów telewizyjnych – Rap Fura, Muzyka nowoczesna. Od 2010 roku prowadzi wytwórnię muzyczną Koka Beats. Jest także właścicielem marki odzieżowej Koka.


Zajrzyj po więcej :

Pezet na Facebooku


tidal1

TIDAL to innowacyjna platforma muzyczno-rozrywkowa do odtwarzania oraz odkrywania muzyki artystów z całego świata, pozwalająca na dostęp do unikalnej zawartości, a także na łączenie się i dzielnie się muzyką z artystami. TIDAL jest dostępny w 46 krajach z katalogiem ponad 40 milionów piosenek oraz ponad 100 000 materiałów wideo, a także ekskluzywnych treści w wysokiej jakości. Serwis oferuje muzykę w jakości HiFi, jak na płytach CD, filmy w jakości HD, wyselekcjonowane treści, a także unikalne doświadczenia dla użytkowników.


Zajrzyj po więcej : 

TIDAL na Facebooku

Strona WWW


muzykaprzeszladoplayMuzyka przeszła do PLAY

W ramach promocji „Nielimitowana muzyka za darmo” w Play, abonenci i klienci ofert MIX sieci Play przez 2 lata mogą cieszyć się nielimitowanym dostęp do muzyki za darmo dzięki TIDAL Premium. Pozwala to im cieszyć się 40 milionami utworów, legalną muzyką bez reklam nawet na 3 urządzeniach oraz dostępem do niej w trybie offline. Oferta dostępna jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów operatora. Dodatkowo, po raz pierwszy w Polsce, klienci PLAY korzystający z usług na kartę, otrzymają możliwość słuchania muzyki z w aplikacji TIDAL jedynie za 1 zł za dzień słuchania! Aplikacja mobilna TIDAL dostępna jest także dla abonentów pozostałych sieci komórkowych w cenie kilkunastu złotych miesięcznie. Regulamin oraz FAQ znajdują się pod poniższym linkiem: http://promocje.play.pl/tidal/pezet. W przypadku problemów, zawsze można skorzystać z pomocy telefonicznej konsultanta, który przeprowadzi nas przez proces aktywacji i instalacji. Aby połączyć się z Biurem Obsługi Klienta w sieci Play, wybierz numer *500.


Zajrzyj po więcej : 

Play na Facebooku

Strona WWW


pezet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *