Konkurs z zespołem Hey na portalu 2track.pro

Legendarna formacja z Katarzyną Nosowską na czele zrobiła fanom prezent na 25-lecie istnienia zespołu. W listopadzie Hey rusza w jubileuszową trasę koncertową, poprzedzoną specjalnym, dwupłytowym wydawnictwem. To nie koniec urodzinowych niespodzianek. Grupa postanowiła oddać swój najnowszy singiel „gdzie Jesteś, gdzie jestem?” w ręce innych producentów i wokalistów, ogłaszając konkurs na jego nową wersję. 


Konkurs odbywa się na portalu 2track.pro, zrzeszającym ponad 7 000 muzyków z kilkudziesięciu krajów. Swoich sił spróbować mogą zarówno producenci, jak i wokaliści.  Do wyboru mają wokal Katarzyny Nosowskiej i stworzenie do niego własnej muzyki lub zaproponowanie własnego głosu, linii melodycznej, a nawet tekstu.Dwa najlepsze reworki „gdzie Jesteś, gdzie jestem?”, utworu pochodzącego z nadchodzącego albumu „CDN”, zostaną cyfrowo wydane przez wytwórnię Kayax! Ponadto do wygrania są atrakcyjne nagrody rzeczowe: najnowszy Maschine MK3 (światowa premiera 5 października), zestaw płyt zespołu oraz subskrypcja TIDAL. Prace zgłaszać można do 14 listopada.


Szczegóły oraz regulamin konkursu dostępne na stronie www.2track.pro. Sponsorem Maschine MK3 jest Mega Music – oficjalny dystrybutor Native Instruments. 


Jak informuje wydawca, „CDN” to dwupłytowy, jubileuszowy album zawierający największe przeboje zespołu. Wszystkie, nawet najstarsze, piosenki zostały nagrane na nowo, niektóre w nowych, zaskakujących wersjach, inne w sprawdzonych koncertowych aranżacjach lub po prostu po staremu.


Do współpracy zaprosiliśmy dwóch producentów, którzy na przestrzeni lat współtworzyli brzmienie zespołu – Leszka Kamińskiego i Marcina Borsa, każdemu z nich powierzyliśmy jedną z płyt, a na niej kilkanaście wybranych utworów. Taki prezent zrobiliśmy sobie z okazji naszego 25-lecia – zdradzają muzycy.


„CDN” ukaże się 27 października br., ale już teraz, w serwisie sklepzmuzyka.pl, można zamówić ów album w przedsprzedaży.


Trasa „FAYRANT” obejmuje siedem występów w największych halach koncertowych w kraju. Jak przystało na udaną imprezę urodzinową, nie zabraknie wielu wyjątkowych gości, doskonale znanych utworów oraz muzycznych niespodzianek.


Sprawdźcie, gdzie w najbliższym czasie pojawi się Hey:

 

24 listopada 2017, godz. 20 (piątek)

Torwar, ul. Łazienkowska 6A, Warszawa

Gość trasy: Piotr Banach. Goście koncertu: Beata Kozidrak, Dawid Podsiadło.

 

25 listopada 2017, godz. 20 (sobota)

Arena Azoty, ul. Władysława Szafera 3/5/7, Szczecin

Gość trasy: Piotr Banach. Goście koncertu: Ania Dąbrowska, Titus (Acid Drinkers).

 

26 listopada 2017, godz. 19 (niedziela)

Hala Orbita, ul. Wejherowska 34, Wrocław

Gość trasy: Piotr Banach. Goście koncertu: Brodka, O.S.T.R.

 

2 grudnia 2017, godz. 20 (sobota)

Hala Arena, ul. Wyspiańskiego 33, Poznań

Gość trasy: Piotr Banach. Goście koncertu: Mela Koteluk, Igor Herbut (LemON).

 

3 grudnia 2017, godz. 19 (niedziela)

Ergo Arena, plac Dwóch Miast 1, Gdańsk

Gość trasy: Piotr Banach. Goście koncertu: Natalia Przybysz, Paulina Przybysz, O.S.T.R.

 

6 grudnia 2017, godz. 19 (środa)

Tauron Arena, ul. Stanisława Lema 7, Kraków

Gość trasy: Piotr Banach. Goście koncertu: Natalia Przybysz, Paulina Przybysz, O.S.T.R.

 

8 Grudnia 2017, godz. 20 (piątek)

Spodek, aleja Korfantego 35, Katowice

Gość trasy: Piotr Banach. Goście koncertu: Brodka, Igor Herbut (LemON).


Bilety dostępne są na stronach www.goodtaste.pl, www.bilety24.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl,www.biletin.pl, www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl oraz w sklepach sieci Empik, Saturn, Media Markt i Media Expert.


Zajrzyj po więcej:

Hey na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.