Kosmici, faceci w czerni i rock`n`roll. Najnowszy klip ETA – To nie jest mój świat

Zespół ETA prezentuje swój najnowszy i ostatni już klip promujący wydany na początku bieżącego roku album „Nigdy”. Teledysk do utworu „To nie jest mój świat” przewrotnie zainspirowany został popkulturowymi odniesieniami do UFO i „obcych”.

ETA, „To nie jest mój świat”:

 – Stwierdziliśmy, że tym razem dysponując profesjonalną ekipą filmową oraz możliwościami realizacji wideo warto byłoby zrobić coś, czego jeszcze w polskiej muzyce nie widzieliśmy wcześniej – komentuje zespół. – I oprzeć fabułę klipu rockowego na bazie klimatu „Facetów w czerni”, „Strefy 51”, „The Walking Dead”. Poszerzenie sensu słów piosenki o zupełnie odrębną warstwę wideo wydało nam się ciekawe w kontekście metaforyki. Tak naprawdę, w erze konsumpcjonizmu, lajków, hejtu, obojętności i masy innego gówna i zepsucia moralnego, które zalewa nas dosłownie z każdej możliwej strony, mamy prawo czuć się wyalienowani i obcy. Pytanie, kto jest tak naprawdę obcy? Ci czujący się obco czy Ci, którzy dążą do tego by inni się tak czuli?

Płytę „Nigdy” promuje cały cykl teledysków, najnowszy zatytułowany „Do nieba”. Wszystkie dostępne na oficjalnym kanale YT zespołu: https://www.youtube.com/channel/UCfeL6S6Iymas0w-J0VyCvrQ/videos

ETA to zespół rockowy ze Szczecina, grający muzykę, która jest swoistym kompromisem między brzmieniami grunge’owymi i punk-rockowymi lat 90’, 00’, a nowoczesnym rockiem. W 2014 roku zespół wydał bardzo dobrze przyjętą EP-kę, zaś 15.01.2018 debiutancki album zatytułowany „Nigdy”.


Więcej:

www.facebook.com/eta.szczecin 

 https://www.youtube.com/channel/UCfeL6S6Iymas0w-J0VyCvrQ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.