KoY i jej najnowszy teledysk dostępny już w sieci

Klip powstał do kompozycji stworzonej przez producenta młodego pokolenia Michała Włodarskiego, z którym KoY postanowiła stworzyć swój debiutancki album.

Artystka kieruje utwór do wszystkich poszukujących własnej drogi oraz siły do realizacji planów i marzeń pomimo pojawiających się na drodze przeszkód. Klip pozostawia jednak również pole do własnej interpretacji dla każdego z odbiorców.

Sceny do klipu zostały nakręcone między innymi w opuszczonych budynkach po byłym szpitalu w Gorzowie Wielkopolskim oraz okolicznych plenerach.

Za realizację klipu odpowiedzialna była Smoła Studio z Poznania. Jaki jest efekt końcowy zobaczcie sami.

KoY:Długo trwały poszukiwania na gruncie muzycznym , stylu w jakim chcę podążać by nagrać płytę. Jak wszystko na mojej drodze, poznanie Michała (producenta), było przeznaczeniem. Od samego początku odnaleźliśmy wspólny język i dogadywaliśmy się w kwestiach muzycznych. Wystarczyło , że powiedziałam jak mniej więcej wyobrażam sobie nowy utwór, a już zrodził się pomysł na stworzenie wspólnymi siłami całej płyty„



Michał Włodarski:„Kiedy dostałem propozycję pracy nad nowym singlem KoY, w głowie od razu pojawił się pomysł. Wcześniej miałem już przyjemność miksować utwór „Run Away” dzięki któremu poznałem charakter wokalu KoY. Od razu wiedziałem, że muszę wykorzystać ten charyzmatyczny głos i zrobić coś mocniejszego. Tak też się stało. Dodaliśmy sporo harmonii co miało dodatkowo wzmocnić refreny. Mimo sporej odległości KoY zdecydowała się na nagrania wokalu w moim studiu, dzięki czemu mieliśmy możliwość skupić się na najmniejszych szczegółach i osiągnąć efekt, z którego oboje byliśmy bardzo zadowoleni. Później pojawiła się bardzo miła propozycja wspólnej pracy nad całym albumem. Jestem bardzo zadowolony, że będę mógł w tym uczestniczyć, tym bardziej, że nasze pomysły idą w tym samym kierunku.”


Koy na Facebook

Koy na You Tube

Koy na Instagramie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.