Kozyrska x Sieczak „Nowe Niebo” – koncert premierowy

KozyrskaxSieczak

Tej jesieni Kozyrska x Sieczak wystąpi na żywo z premierowym koncertem promującym debiutancki album Nowe Niebo. Zespół zaprezentuje się w pełnym, ośmioosobowym składzie, a utwory wybrzmią w charakterystycznych, znanych z albumu aranżacjach. 

Kozyrska x Sieczak, fot. Paulina Wielewicka


Kozyrska x Sieczak to dwójka ludzi dla których liczy się słowo, żywe brzmienie oraz pasja. Ich piosenki to przeplatające się dźwięki współczesnej alternatywy, nostalgicznego popu oraz vintage’owego rocka. Stawiają na pełne, organiczne brzmienie i przebojowość, która niekiedy potrafi dryfować w stronę kojącej melancholii. Ich dotychczasowe utwory można było usłyszeć na antenie Antyradia, Trójki, Czwórki, Jedynki, Radia Nowy Świat oraz Radia 357, a także cotygodniowej playliście Spotify „New Music Friday Polska” oraz „Alternatywna Polska”. Debiutancki album „Nowe Niebo” spotkał się z bardzo dobrymi recenzjami oraz był płytą tygodnia radiowej „Jedynki”, Radia WNET oraz portalu Polska Płyta/Polska Muzyka. 

Kozyrska x Sieczak – Powroty (źródło: KxS)

Bilety: 25 zł w przedsprzedaży dostępne na stronie: https://kozyrskaxsieczak.pl/bilety, 30 zł przy wejściu w dniu koncertu. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.