Krist Van D zabiera wszystkich na gorące plaże słonecznego Miami

Krist Van D

Krist rok 2020 rozpoczął od odświeżenia znanego z lat 80-tych hitu z repertuaru zespołu Bad Boys Blue pt. „You’re a Woman” Zrobiony przez Krist’a na nowo w bardzo współczesnym klimacie utwór jak i teledysk spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem.


Tym razem Krist przygotował coś specjalnie w klimacie letnim. Słuchając piosenki i oglądając klip można się rzeczywiście przenieść na plaże Miami i poczuć gorący klimat South Beach.

Imprezowy charakter kawałka w stylu elektro pop sprawia, że słuchając go, nogi same zaczynają tańczyć i natychmiast mamy ochotę na dobrą zabawę.

Jak mówi sam Krist „Chciałbym aby mój nowy singiel MIAMI wprawiał wszystkich w pozytywny nastrój, i wyzwalał u ludzi tylko dobre wibracje”.KRIST VAN D prawdziwe nazwisko Krystian Dobraszak to znany polski DJ i producent muzyczny mający na swoim koncie już kilka radiowych hitów, w których zaśpiewali m.in. Patricia Kazadi, Gosia Andrzejewicz, Dhany (wokalistka Benny Benassi), Niles Mason (wokalista David Guetty i Afrojack) Najpopularniejsze jego hity to: „You Are The One”, „Feel Me”, czy „Be Without You”.

Czy utwór MIAMI ma szansę zostać hitem lata?! Przekonamy się już niebawem!

(MAT PRAS)

Podziel się swoją opinią ;)