Krist Van D zabiera wszystkich na gorące plaże słonecznego Miami

Krist Van D

Krist rok 2020 rozpoczął od odświeżenia znanego z lat 80-tych hitu z repertuaru zespołu Bad Boys Blue pt. „You’re a Woman” Zrobiony przez Krist’a na nowo w bardzo współczesnym klimacie utwór jak i teledysk spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem.


Tym razem Krist przygotował coś specjalnie w klimacie letnim. Słuchając piosenki i oglądając klip można się rzeczywiście przenieść na plaże Miami i poczuć gorący klimat South Beach.

Imprezowy charakter kawałka w stylu elektro pop sprawia, że słuchając go, nogi same zaczynają tańczyć i natychmiast mamy ochotę na dobrą zabawę.

Jak mówi sam Krist „Chciałbym aby mój nowy singiel MIAMI wprawiał wszystkich w pozytywny nastrój, i wyzwalał u ludzi tylko dobre wibracje”.KRIST VAN D prawdziwe nazwisko Krystian Dobraszak to znany polski DJ i producent muzyczny mający na swoim koncie już kilka radiowych hitów, w których zaśpiewali m.in. Patricia Kazadi, Gosia Andrzejewicz, Dhany (wokalistka Benny Benassi), Niles Mason (wokalista David Guetty i Afrojack) Najpopularniejsze jego hity to: „You Are The One”, „Feel Me”, czy „Be Without You”.

Czy utwór MIAMI ma szansę zostać hitem lata?! Przekonamy się już niebawem!

(MAT PRAS)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.