Krzysztof Zalewski wraca z trasą SOLO ACT

Krzysztof Zalewski to jeden z najpopularniejszych artystów ostatnich lat. Bilety na jego koncerty rozchodzą się dosłownie jak świeże bułeczki, a piosenki przez niego nagrane śpiewają tłumy pod sceną. Muzyk nie zwalnia tempa i zapowiada jesienną trasę…inną niż wszystkie!

Przedsmak tego co czeka nas na przełomie października, listopada i grudnia Krzysztof zaserwował nam już wiosną tego roku, na finał trasy klubowej jaką zagrał ze swoim zespołem – koncert SOLO ACT w warszawskim Torwarze. To nie pierwszy tego rodzaju występ Zalewskiego – pierwsze pokazy wszechstronnych umiejętności muzycznych artysty odbyły się przy promocji płyty „Złoto” (2016).

Tej jesieni muzyk zagra pięć koncertów w największych salach koncertowych w Polsce. Sam na scenie, tylko i wyłącznie w towarzystwie wszelakich instrumentów muzycznych Krzysztof wystąpi w Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Gdańsku i finałowo w Poznaniu. Co z Warszawą? Stolica ma swoje dwa SOLO ACT’y we wrześniu (już wyprzedane!) – 27.09Och Teatr, dlatego nie zastanawiajcie się zbyt długo nad kupnem biletów 🙂

TRASA SOLO ACT:

30/10 KRAKÓW – ICE Kraków

03/11 WROCŁAW – Narodowe Forum Muzyki

29/11 ŁÓDŹ – Wytwórnia

11/12 GDAŃSK – Teatr Szekspirowski

15/12 POZNAŃ – Pawilon 2 MTP

Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/Zalef.Krzysztof/

Instagram: https://www.instagram.com/zalewskiofficial/