Ksia Lins zagra koncert w Warszawie w ramach Softer than Pillow

W przyszłym tygodniu, dokładniej w środę 20.02, Kasia Lins wystąpi razem ze swoim zespołem na scenie Domu Kultury Kadr w Warszawie. Koncert odbędzie się w ramach Softer than Pillow. 

Kasia Lins to wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. Zimą ubiegłego roku premierę miał jej długogrający album zatytułowany „Wiersz ostatni”. Wcześniej artystka wydała płytę „Take My Tears” (2013), która ukazała się w Japonii, Chinach, USA oraz Niemczech.

Krążek „Wiersz ostatni” to niesamowite połączenie charakterystycznego wokalu Kasi z przestrzennymi riffami gitarowymi i emocjonalnymi tekstami, w efekcie otrzymujemy płytę utrzymaną w klimacie mocno alternatywnego popu.

Piosenkarka ma za sobą koncerty na zeszłorocznej trasie Spragnieni Lata, Festiwalu Open’er, Scenie Alternatywnej na Festiwalu w Opolu oraz pierwszą trasę klubową (przeczytaj naszą relację z koncertu w Poznaniu). Wiosną wystąpi podczas poznańskiego Enea Spring Break (25 – 27.04), natomiast dla fanów bardziej niecierpliwych Kasia razem ze swoim zespołem (Karol Łakomiec, Zuza Kłosińska, Agnieszka Bigaj, Wiktoria Jakubowska) zagra już 20.02 w warszawskim Domu Kultury Kadr.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/kasialinsofficialpage/

Instagram: https://www.instagram.com/kasialins/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCS2gXLVdubQjIqZQw59VjvA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.