Księgi Ofeliowie – trasa Ofelii

Jeden z najciekawszych debiutów mijającego roku na których długo musieliśmy czekać, jednak cierpliwość się opłaciła. Pierwszy album Ofelii ukazał się w połowie listopada i zachwyca swoją niszowością, przemyślanym połączeniem słowa i dźwięku, który po przesłuchaniu zostawia słuchacza w emocjonalnym bogactwie. 

Ofelia wydaje się być znajoma. Może nawet być tak, że już gdzieś ją widzieliście. Z pewnością nie w tym wydaniu, z którym teraz rusza. Dotychczas kojarzona raczej z rysów twarzy, teraz zacznie się wam kojarzyć ze słowami, dźwiękami, a za chwilę wszyscy będziecie śpiewać razem z nią.

Nie lubi oddawać roboty innymi, jak mówi „Lubi robić sama swoje” więc napisała, zaśpiewała i zagrała. Dużo biegała po scenie przebierając się za innych, ale o niczym nie marzyła tak jak o tym, żeby biegać po niej będąc sobą.

”Pragnę aby każda z opowieści zapisywanych na kartkach ksiąg Ofeliowych była jedyna i niepowtarzalna. Mam nadzieję zobaczyć się z Wami wiosną w Waszych miastach i śpiewać razem tak głośno, jak tylko damy radę.” (Ofelia)

Ofelia to wyobrażenie o celu wędrówki i opowieść o wszystkim, co rozegrało się na drodze. To głęboki oddech świeżym powietrzem i otwarte zaproszenie na zewnątrz. Z miłości do muzyki, nieuległe słowo w ruchu. Piosenki wymierzone w nieczułość. Serce bijące w przylgnięte ucho. Nowe.


Jeśli chcecie poznać Ofelię i razem z nią podróżować po muzycznym świecie i mieć niepowtarzalną okazję do tworzenia muzycznej historii w pamiętniku Ofelii już niedługo będzie ku temu okazja – nie jedna, a osiem! Oto najbliższe koncerty tej młodej artystki

KSIĘGI OFELIOWE

25/03 ŁÓDŹ – Scenografia

26/03 POZNAŃ – Próżność

27/03 TORUŃ – Od Nowa

28/03 GDAŃSK – Klub Żaczek

01/04 WROCŁAW – Stary Klasztor

02/04 KRAKÓW – ZetPeTe

03/04 KATOWICE – Królestwo

05/04 WARSZAWA – Niebo

 


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/OfeliaIgaKrefft/

Instagram: https://www.instagram.com/ofeliaigakrefft/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCI3WKY1C0V5vWtnb_vnS7DA

www: https://ofelia.com.pl/