“Kto da więcej?” – premiera teledysku grupy G.O.F. już 21 czerwca 2017

foto. http://girlsonfire.pl

Girls on Fire (G.o.F), czyli wokalistki, kobiety z pasją i przyjaciółki. Finalistki III edycji
programu X Factor związane ze środowiskiem teatralno-muzycznym Wrocławia.

8 marca 2017 roku Girls on Fire wydały swój pierwszy album „Siła Kobiet”, niezależnie, bez wytwórni i menadżerów, za samodzielnie uzbierane na koncertach pieniądze.

Album zebrał wiele pozytywnych recenzji: Piotr Metz osobiście dołączył krążek do Trójkowej playlisty, Marek Sierocki wyraził się z uznaniem o tytułowym utworze, a Polskie Radio Wrocław tuż po premierze ogłosiło album płytą tygodnia, obejmując go swoim patronatem.

Tytułowy utwór, a jednocześnie pierwszy singiel promujący płytę, odniósł spory sukces. Można go usłyszeć w wielu stacjach radiowych, a na falach Polskiego Radia Czwórka w audycji „Będzie głośno” od miesięcy utrzymuje się on niezmiennie w pierwszej dziesiątce.

Utwór został uznany za oficjalny hymn Międzynarodowego Strajku Kobiet (zorganizowany w dniu premiery płyty), ale również uświetnia takie wydarzenia jak Bieg Kobiet, czy konferencje kobiece, podczas których, zgodnie z duchem utworu, dziewczyny zachęcają inne kobiety do wiary we własne siły, do działania i dążenia do celu.Tym razem G.o.F. postanowiły skupić się na temacie relacji międzyludzkich i trudnościach odnalezienia wzajemnego zrozumienia. W utworze „Kto da więcej?”, drugim oficjalnym singlu z debiutanckiej płyty, artystki przyglądają się grze jaką ludzie toczą między sobą w walce o własne szczęście:

„Patrzą sobie na ręce
Kto da, kto da, kto da, kto da więcej?
Stawką jest dusza i serce
Kto da, kto da, kto da, kto da więcej?”

Jak skończy się ta gra? Przekonajcie się Państwo sami. Już 20.06.2017 o godz. 20 zapraszamy na przedpremierowy pokaz teledysku oraz na „Jam-o-granie z Girls on Fire”, wspólne granie i śpiewanie z Zespołem, we wrocławskim Klubie Nietota, natomiast 21.06.2017 odbędzie się oficjalna premiera klipu w sieci.


Harmonogram premiery klipu „Kto da więcej?”:

  • 20.06. 2017 godz. 20 przedpremierowy pokaz teledysku oraz „Jam-o-granie z Girls on Fire”, adres: ul. Kazimierza Wielkiego 50, Wrocław
  • 21.06.2017 oficjalna premiera teledysku w Internecie (Facebook, YouTube)

Girls on Fire – strona oficjalna

Girls on File na Facebook

Girls on Fire na You Tube

Girls of Fire na Instagram

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *