“Kto da więcej?” – premiera teledysku grupy G.O.F. już 21 czerwca 2017

foto. http://girlsonfire.pl

Girls on Fire (G.o.F), czyli wokalistki, kobiety z pasją i przyjaciółki. Finalistki III edycji
programu X Factor związane ze środowiskiem teatralno-muzycznym Wrocławia.

8 marca 2017 roku Girls on Fire wydały swój pierwszy album „Siła Kobiet”, niezależnie, bez wytwórni i menadżerów, za samodzielnie uzbierane na koncertach pieniądze.

Album zebrał wiele pozytywnych recenzji: Piotr Metz osobiście dołączył krążek do Trójkowej playlisty, Marek Sierocki wyraził się z uznaniem o tytułowym utworze, a Polskie Radio Wrocław tuż po premierze ogłosiło album płytą tygodnia, obejmując go swoim patronatem.

Tytułowy utwór, a jednocześnie pierwszy singiel promujący płytę, odniósł spory sukces. Można go usłyszeć w wielu stacjach radiowych, a na falach Polskiego Radia Czwórka w audycji „Będzie głośno” od miesięcy utrzymuje się on niezmiennie w pierwszej dziesiątce.

Utwór został uznany za oficjalny hymn Międzynarodowego Strajku Kobiet (zorganizowany w dniu premiery płyty), ale również uświetnia takie wydarzenia jak Bieg Kobiet, czy konferencje kobiece, podczas których, zgodnie z duchem utworu, dziewczyny zachęcają inne kobiety do wiary we własne siły, do działania i dążenia do celu.Tym razem G.o.F. postanowiły skupić się na temacie relacji międzyludzkich i trudnościach odnalezienia wzajemnego zrozumienia. W utworze „Kto da więcej?”, drugim oficjalnym singlu z debiutanckiej płyty, artystki przyglądają się grze jaką ludzie toczą między sobą w walce o własne szczęście:

„Patrzą sobie na ręce
Kto da, kto da, kto da, kto da więcej?
Stawką jest dusza i serce
Kto da, kto da, kto da, kto da więcej?”

Jak skończy się ta gra? Przekonajcie się Państwo sami. Już 20.06.2017 o godz. 20 zapraszamy na przedpremierowy pokaz teledysku oraz na „Jam-o-granie z Girls on Fire”, wspólne granie i śpiewanie z Zespołem, we wrocławskim Klubie Nietota, natomiast 21.06.2017 odbędzie się oficjalna premiera klipu w sieci.


Harmonogram premiery klipu „Kto da więcej?”:

  • 20.06. 2017 godz. 20 przedpremierowy pokaz teledysku oraz „Jam-o-granie z Girls on Fire”, adres: ul. Kazimierza Wielkiego 50, Wrocław
  • 21.06.2017 oficjalna premiera teledysku w Internecie (Facebook, YouTube)

Girls on Fire – strona oficjalna

Girls on File na Facebook

Girls on Fire na You Tube

Girls of Fire na Instagram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.