„Kurier” – piosenka Krzysztofa Zalewskiego do filmu

Zrobił hit minionego lata to teraz pora na piosenkę do filmu – Krzysztof Zalewski sprawdza swoich sił w nowym wyzwaniu, mianowcie napisał piosenkę do filmu Władysława Pasikowskiego o Janie Nowaku-Jeziorańskim pod tytułem „Kurier”.

Artysta został zaproszony do współpracy przy produkcji filmu o losach Jana Nowaka – Jeziorańskiego. Szpiegowska historia stała się inspiracją do powstania nowej piosenki Zalewskiego, która mimo, że do stworzona filmu ma w sobie bardzo uniwersalne przesłanienie, tak właściwe dziś jak i w tamtych czasach. Nad tekstem Krzysztof pracował razem Michałem Wiraszko (wokalista zespołu Muchy) a muzyka współpraca z Marcinem Macukiem.

Miałem wielką przyjemność i zaszczyt zrobić piosenkę do filmu Władysława Pasikowskiego o Janie Nowaku-Jeziorańskim. Pokolenia Polaków czytały z wypiekami na twarzy „Kuriera z Warszawy”, teraz będzie można wpijać paznokcie w oparcia kinowych foteli na filmie „Kurier”. (Krzysztof Zalewski)

Film „Kurier” trafi do kin 15 marca. Władysław Pasikowski wcześniej tworzył takie produkcje jak „Psy”, „Pokłosie” czy „Jack Strong”. Fabuła filmu została zainspirowana sekretną misją słynnego „Kuriera z Warszawy” oraz zdarzeniami z życia Jana Nowaka-Jeziorańskiego.

Naszym celem jest opowiedzenie sensacyjnej, lecz opartej na życiu historii, której scenarzyści Jamesa Bonda pewnie by nie wymyślili, opowiedzenie jej przy tym w maksymalnie nowoczesny sposób, korzystając z osiągnięć nowej stylistyki filmów przygodowo-sensacyjnych. (Władysław Pasikowski)


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/Zalef.Krzysztof/

Instagram: https://www.instagram.com/zalewskiofficial/

www: http://www.krzysztofzalewski.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.