Kwiat Jabłoni w utworze Jacka Kleyffa – „Huśtawki”

Kwiat Jabłoni to duet rodzeństwa Sienkiewicz, który szturmem podbija nasz rodzimy rynek muzyczny. Ich debiutancki album pod tytułem „Niemożliwe” ukazał się 01.02.2019 i zyskał uznanie nie tylko ogromnej rzeszy fanów, ale i krytyków muzycznych. Tym razem Kasi i Jacek wzięli na warsztat utwór „Huśtawki” autorstwa Jacka Kleyffa. 

Kwiat Jabłoni początkowo skupiał się na mandolinie Jacka i klawiszach Kasi oraz ich wspólnym śpiewie, z biegiem czasu do ich koncertowego teamu dołączyli Grzegorz Kowalski (bas) oraz Marcin Ścierański (perkusja).

Na początku lipca duet razem z Łukaszem Bilińskim (perkusjonalia) w ramach Slot Art Festival 2019 wykonali utwór Jacka Kleyffa „Huśtawki”, który wcześniej zespół grywał już na koncertach.

Twórczość Jacka Kleyffa jest jedną z naszych największych muzycznych inspiracji. „Huśtawki” znamy i śpiewamy odkąd nauczyliśmy się mówić. Wielu z Was miało już okazję usłyszeć tę piosenkę na koncertach. Tego lata nadarzyła się okazja, żeby nagrać ją w pięknych okolicznościach – na Slot Art Festival i z gościnnym udziałem wspaniałego perkusjonalisty Łukasza Bilińskiego. (Kwiat Jabłoni)

Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/kwiatjabloni/

Instagram: https://www.instagram.com/kwiatjabloni/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCNot4CpIYzGBIUuEiqJ4lOw