L.U.C wystąpi w Starym Maneżu

Jesienią 2017 roku L.U.C zagra kilka ostatnich koncertów z projektem REFLEKCJE. W ramach owej trasy muzyk zaprezentuje się między innymi w Starym Maneżu, który to występ odbędzie się 2 grudnia br.


L.U.C nawiązał kontakty z licznymi wykonawcami i ich spadkobiercami, a następnie, za ich zgodą, połączył swoją muzykę i osobiste teksty z kultowymi refrenami utworów między innymi Ireny Jarockiej, Haliny Frąckowiak, Krystyny Prońko i Magdy Umer. Tak powstał eklektyczny i międzypokoleniowy projekt łączący hip-hop, poezję, elektronikę
i brzmienia klubowe.


Autentyczne i emocjonalne piosenki z tego albumu cieszą się w Internecie niemałym zainteresowaniem, mimo to z powodów osobistych po kilku koncertach L.U.C zawiesił dalsze występy z tym projektem.


W odpowiedzi na liczne prośby fanów tekściarz i producent postanowił jednak zagrać kilka ostatnich REFLEKCYJNYCH koncertów zamykając projekt przed wiosenną premierą kolejnej płyty. Pojawi się ona w 2018 roku i, jak zapowiada Rostkowski, będzie otwarciem zupełnie nowego rozdziału jego życia.Koncert zaplanowano na 2 grudnia 2017 (sobota). Rozpocznie się on o godzinie 20. Bilety można nabyć na stronie www.starymanez.pl oraz w kasie Starego Maneżu, przy ulicy Słowackiego 23 w Gdańsku.


Zajrzyj po więcej:

L.U.C na Facebooku

wydarzenie na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.