„LA”, czyli ostatnia część tajemniczej sagi Coka

20 grudnia br. ukazał się nowy album Coka, stanowiący trzecią część tajemniczej sagi. Po krążkach „SA” i „GA” przyszedł czas na „LA”, w rezultacie czego otrzymujemy hasło „SAGALA”. Co ono oznacza? Oddajmy głos wydawcy.


Nasz przyjaciel, zwany Cokiem, podopieczny, szeryf i producent w jednej osobie, z dniem 20 grudnia 2017 roku publikuje w internetach swoje najnowsze dzieło! Na sam koniec roku, gdy już żadnych premier raczej byśmy się od nikogo nie spodziewali, otrzymujemy trzy numery od sosnowiczanina.


Przyznajemy, że pierwotnie, gdy usłyszeliśmy o pomyśle Coka, to oniemieliśmy. Pozwoliło to trzymać gębę na kłódkę i nie wygadać nikomu tej tajemnicy. Sagali. „Tajemnicy Sagali”. Cok, zainspirowany owym serialem, postanowił podzielić dziewięć nagrań na trzy równe części i uderzyć nimi raz na jakiś czas z zaskoczenia, jak tytułowy meteoryt. Czy się udało? Raczej tak.


Najpierw wyszło „SA”. Po premierze „GA” ludzie zaczęli zgadywać. Różne słyszeliśmy pomysły, kiedy tylko napomknęliśmy o kontynuacji – SAGANOWSKI, SAGA jak herbata, SA jak San Antonio, GA jak Georgia. W ostateczności otrzymaliśmy trzy nagrania, które domykają sagę jak się patrzy. Oszczędne sample, dźwięki Mooga, kojący uszy bas? Mamy to! Intrygujące aranżacje, niepowtarzalny klimat? No jest! Nic, tylko odpalać, potem wrócić do dwóch poprzedników, potem znowu odpalić i cieszyć się muzyką. Przecież w gruncie rzeczy o to w tym wszystkim chodzi, prawda? A młodsi słuchacze, tak gardzący ostatnio starociami, niech czym prędzej włączą serial. Tak przy okazji. Bo właśnie otrzymali do niego doskonały soundtrack.


Koszt tłoczenia jednej płyty znacznie przewyższa cenę, którą powinna mieć płyta zawierająca trzy utwory. Podjęliśmy więc decyzję, iż „LA” nie ukaże się fizycznie*, ponieważ jest to zwyczajnie nieopłacalne. Zarówno dla Ciebie, jak i dla nas. Album jednak można pobrać pod adresem http://bit.ly/Cok-LA.

* Spokojnie. Śledź nas nieustannie, a jeszcze niejednokrotnie Cię zaskoczymy. I mamy na myśli również niespodzianki, dotyczące w/w albumu.Zajrzyj po więcej:

Cok na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.