Lady Pank z albumem „Zimowe Graffiti 2”

Dwadzieścia jeden lat po premierze kultowego albumu zespół Lady Pank postanowił nagrać kontynuację rzeczonej płyty. Tytuł nasunął się sam. Remake „Zimowego Graffiti”, gdyż to o nim mowa, nie mógł nazywać się inaczej, jak tylko „Zimowe Graffiti 2”. Krążek w odsłonie podstawowej i deluxe pojawi się na rynku muzycznym już 10 listopada br.


Pozycje znajdujące się na pierwszej, pochodzącej sprzed ponad dwóch dekad części, między innymi „Miejsce przy stole”, „Święta święta” czy „Gwiazdkowe dzieci”, cieszą się niesłabnącą sympatią słuchaczy, nie tylko w okolicach świąt Bożego Narodzenia. Wkrótce dołączą do nich następne, takie jak „Rodzice”, „Otuleni”, „Hej hosanna”, „Najjaśniejsza z gwiazd”, promujące „Zimowe Graffiti 2”.


„Zimowe Graffiti 2” jest kolejnym rozdziałem w bogatej dyskografii Lady Pank. To zestaw dziesięciu premierowych pastorałek autorstwa niezawodnego duetu Jan BorysewiczJanusz Panasewicz. Wydawca informuje, że za produkcję muzyczną odpowiada Wojciech Olszak, który „charakterystyczne kompozycje i gitary Borysewicza ubrał w urokliwe, ciepłe, choć nietypowo świąteczne aranżacje wzbogacone o brzmienie fortepianu i saksofonu. Dodatkową atrakcją tego albumu są wersje instrumentalne wszystkich piosenek znajdujące się na bonusowym krążku w odsłonie deluxe. To specjalna gratka dla fanów talentu Jana Borysewicza, bowiem większość z tych utworów została wzbogacona o dodatkowe gitary”.


„Zimowe Graffiti 2” ukaże się równolegle w wersji winylowej. Nagrania tu umieszczone zostały poddane specjalnemu analogowemu masteringowi.„Zimowe Graffiti 2” – tracklista:

1. Rodzice
2. Hej Hosanna
3. Świąteczne prezenty
4. List
5. O nas
6. Otuleni
7. Własne niebo
8. Srebrne myśli
9. Najjaśniejsza z gwiazd
10. Ukojenie


Zajrzyj po więcej:

Lady Pank na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.