Łąki Łan w Łodzi już 14 grudnia w Wytwórni

Łąki Łan powracają do Wytwórni! 14 listopada 2019 ukazał się piąty album zespołu zatytułowany „Raut”, na koncercie w Wytwórni już 14 grudnia usłyszycie na żywo Ich najnowsze piosenki!


Pierwszym singlem promującym album był utwór „LASS”. Tytułowy LASS to baśniowy przyjaciel, strażnik korzeni, duchowy inspirator, pokorny inhalator.Troszczący się o nas od prawieków. Czas zatroszczyć się o niego. Łąki Łan składa hołd i zaprasza do odnowienia radosnej, głębokiej, czystej relacji z Żywym Leśnym Królestwem, z którym wszyscy jesteśmy nierozerwalnie połączeni.

Z kolei drugi singiel „IBIZA” to prawdziwy nabój energetyczny. Człowiek jako elektrownia endorfin, maszyna do wytwarzania radości dla siebie i otoczenia. IBIZA to paliwo dla tej maszyny. Energia życia wypełnia Wszechświat i go napędza – ruch ku Życiu.

Trzecim singlem jest tytułowy kawałek „Raut„, który opowiada o tym, że ludzie zaczynają dostrzegać, na czym stoi świat. Stary system chwyta się brzytwy, ale jego czas dobiega końca. Nowy etap, nowy level, nowa cywilizacja. Nowy świat rodzi się w bólach, ale będzie piękny.

Nowa płyta Łąki Łan ukazała się 14 listopada, zawiera 13 energetycznych utworów z przesłaniem.

Na koncercie w Wytwórni czeka nas porządna dawka miłości do natury i drugiego człowieka ubrana w energetyczne dźwięki muzyki elektronicznej.


Łąki Łan to:
POŃ KOLNY aka Jarosław Jóźwik – piano
BONK aka Michał Chęć – gitara, voc.
MEGA MOTYL aka Piotr Koźbielski – drums, voc.
PAPRODZIAD aka Włodzimierz Dembowski – voc.
ZAJĄC COKICTOKLOC aka Bartek Królik – bass, key., voc.
JEŻUS MARIAN aka Marek Piotrowski – key.


Bilety: https://ekobilet.pl/wytwornia/laki-lan-1568042558157/378694
I pula dostępna do 31.10.2019 lub do wyczerpania: 60 zł z kartą zniżkową / 65 zł
II pula dostępna do 13.12.2019 lub do wyczerpania: 65 zł z kartą zniżkową / 70 zł
III pula dostępna w dniu koncertu: 75 zł