Last Of The Real prezentuje debiutancki album

Już wkrótce na rynku muzycznym ukaże się pierwszy album EP formacji Last Of The Real z Juanem Carlosem Cano w roli wokalisty. Premiera „ Masquerade” odbędzie się 7 grudnia br. Płytę promuje singiel tytułowy oraz nagranie „Slip Through”.


Zespół Last Of The Real to zupełnie nowa grupa rockowa. Jej członkowie rozpoczęli współpracę przed kilkoma zaledwie miesiącami, jednak już zdążyli wywołać poruszenie będące następstwem niezwykłego połączenia sił. Usłyszymy tu bowiem muzyków zespołów Kreuzberg i Delight oraz wspomnianego już laureata IV edycji programu „The Voice Of Poland”.


Ten zespół ma potencjał, by odnieść międzynarodowy sukces. Jesteśmy perfekcjonistami, mamy jasną wizję i ciężko pracujemy nad tym, by przygotować wielkie live show, wnosząc tym samym coś świeżego na polską i międzynarodową scenę rockową – opowiada o projekcie Juan Carlos Cano.


Pierwszy utwór promujący płytę, „Slip Through”, zyskał popularność nie tylko w Polsce, ale i poza granicami kraju, między innymi w Meksyku, Argentynie czy Hiszpanii.Singiel „Masquerade” stał się potwierdzeniem tezy traktującej o tym, że Last Of The Real to swoisty powiew muzycznej świeżości.Tworzymy dla siebie. Z tego czerpiemy energię i radość. Sami nie wyznaczamy ram, do kogo ma trafić nasza muzyka. Gdybyśmy zaczęli analizować, kalkulować, nie pozwalałoby nam to w pełni wyrazić siebie. My nie chcemy się nad tym zastanawiać. Chcemy być spełnieni – dodaje zespół.


Obok Juana Carlosa założycielami tria są gitarzysta Grzegorz Palka (lider formacji Kreuzberg) i perkusista Ziemowit Rybarkiewicz (Delight, Kreuzberg). Producentem płyty jest Jarosław Baran.


Tracklista:

1. Initiate
2. Masquerade
3. Slip Through
4. Awake
5. Rebuild
6. Ignis


Zajrzyj po więcej:
Last Of The Real


image001

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.