„Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki”. Piersi, Pectus i Filip Lato w Opolu

Za niespełna trzy tygodnie, a dokładnie 25 sierpnia 2019, odbędzie się w Opolu kolejne wydarzenie z cyklu „Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki”. W ramach jednego z dziesięciu muzycznych przystanków zlokalizowanych na terenie całej Polski zaprezentują się liczni polscy artyści, tradycyjnie nie zabraknie także gwiazd zagranicznych.


Pełna lista formacji i solistów nie jest jeszcze znana, jednak już teraz wiemy, że do wspólnej, wakacyjnej zabawy zaproszą zespoły Piersi i Pectus oraz Filip Lato. Wśród gości specjalnych zobaczymy zaś takich artystów, jak Fancy, Kate Ryan i Lou Bega. Z estrady popłyną zatem dźwięki przebojów tanecznych: „Flames of Love”, „Chinese Eyes”, „Bolero”, „Désenchantée”, „Voyage Voyage”, „La Promesse”, „Mambo No. 5” i wiele, wiele innych. O wszystkim będziemy Was informować na bieżąco, więc bądźcie czujni!


Organizatorem tego niezwykłego wydarzenia jest miasto Opole, a także telewizja TVP2. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 20. Wstęp wolny! Przed telewizorami lub przed sceną – obecność obowiązkowa!


zajrzyj po więcej:

TVP2 na Facebooku
Bądźmy razem. TVP na Facebooku
Centrum Wystawienniczo-Kongresowe na Facebooku