„Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki” w Opolu już za cztery dni

Już za cztery dni, a dokładnie 25 sierpnia 2019, w Opolu odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu „Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki”. W ramach jednego z dziesięciu muzycznych przystanków zlokalizowanych na terenie całej Polski zaprezentują się liczni polscy artyści, tradycyjnie nie zabraknie także gwiazd zagranicznych.


Do wspólnej, wakacyjnej zabawy zaproszą: PiersiPectusFilip Lato, Sound’n’Grace i Kasia Popowska. Wśród gości specjalnych zobaczymy zaś takich artystów, jak Fancy, Kate RyanLou Bega, Drenchill i Shanguy. Z estrady popłyną zatem dźwięki przebojów tanecznych: „Flames of Love”, „Chinese Eyes”, „Bolero”, „Désenchantée”, „Voyage Voyage”, „La Promesse”, „Mambo No. 5” i wiele, wiele innych.


Koncerty poprowadzą: Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Tomasz Kammel i Rafał Brzozowski. Organizatorem tego niezwykłego wydarzenia jest miasto Opole, a także telewizja TVP2. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 20. Wstęp wolny! Przed telewizorami lub przed sceną – obecność obowiązkowa! Co więcej, przygotujemy dla Was specjalną relację z tej fantastycznej imprezy, więc bądźcie czujni!


zajrzyj po więcej:

TVP2 na Facebooku
Bądźmy razem. TVP na Facebooku
Centrum Wystawienniczo-Kongresowe na Facebooku