Lato z Radiem 2020 – Andrzej Piaseczny zagra 4 sierpnia koncert on-line

Andrzej Piaseczny wystąpi już jutro na scenie „Lata z radiem”. – Staram się podchodzić pozytywnie do pandemii i ograniczeń z nią związanych. One przeminą, a te emocje zapamiętamy na resztę życia – mówi artysta. Koncert on-line będzie można obejrzeć 4 sierpnia w mediach społecznościowych i na portalu Jedynki, a w piątek 7 sierpnia – wysłuchać go na antenie stacji.

Andrzej Piaseczny to nie tylko jeden z najpopularniejszych wokalistów w Polsce, ale także jeden z najbardziej lubianych przez publiczność. Zaczynał w latach 90. w zespole Mafia, w zeszłym roku świętował 25-lecie pracy artystycznej. Jego trasa jubileuszowa zachwyciła fanów – w dużych salach koncertowych, z rozbudowanym o nowe instrumenty zespołem, z nowymi aranżacjami podbił na nowo ich serca. Każdy kto był na koncercie artysty wie, że śpiewają z nim wszyscy: bez względu na wiek znają na pamięć jego przeboje. – Zawsze piszę z serca i mam nadzieję, że to się nigdy nie zmieni – mówi gwiazda wtorkowego koncertu „Lata z radiem”.

Mimo ogromnej popularności Piaseczny nie jest częstym gościem mediów. Nie lada gratką będzie zatem obszerny wywiad z wokalistą, którego będzie można posłuchać w czwartkowej audycji „Lato z radiem” (godz. 9.00-12.00) oraz na facebooku Jedynki. – Mam szczęście na swojej muzycznej drodze spotykać właściwych ludzi – mówił w wywiadzie dla „Muzycznej Jedynki”. – Zdarzyło mi się bowiem spotkać tak wielkie osobowości, jak Seweryn Krajewski czy Robert Chojnacki i z nimi współpracować. Z kolei kompozycje do mojej przedostatniej płyty stworzyła Ania Dąbrowska. To są prezenty od losu – dodaje wokalista.


Prezentem dla fanów artysty będzie koncert on-line, do którego dołączyć mogą absolutnie wszyscy – na facebooku Jedynki oraz stronach jedynka.polskieradio.pl i latozradiem.pl. Zamiast oklasków można wysyłać pozdrowienia i dzielić się wrażeniami w komentarzach.

◆ Transmisja – streaming wideo: wtorek o godz. 20.00 na stronach latozradiem.pl i jedynka.polskieradio.pl oraz na Facebooku Lata z Radiem
◆ Retransmisja audio: piątek po godz. 20.00 na antenie Jedynki w audycji „Tu jest muzyka”

Do tej pory w ramach letnich koncertów „Lata z Radiem” wystąpili: Piotr Cugowski, Baranovski, sanah, IRA, Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów, Ania Wyszkoni. Koncertów wciąż można wysłuchać na stronie Lata z Radiem. A już w przyszłym tygodniu, 11 sierpnia, zagra Kasia Kowalska.

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

www: https://www.polskieradio.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.