„LATO Z RADIEM” właśnie ruszyło – tym razem pod hasłem #JESTEŚMYZWAMI

W sobotę (20 czerwca) znów wybrzmiała w Polskim Radiu radosna „Polka Dziadek”, której sygnał od blisko 50 lat dla wielu słuchaczy oznacza początek wakacji. Trasa kultowej, wakacyjnej audycji „Lato z radiem” obejmie kilkadziesiąt miejsc w całym kraju!


Tegoroczne wakacje słuchacze radiowej Jedynki ponownie spędzą w towarzystwie swoich ulubionych dziennikarzy. Na pierwszą w tym roku, kultową audycję „Lato z radiem” zapraszają: Roman Czejarek, który powita słuchaczy z warszawskiego studia Programu 1 Polskiego Radia Marta Januszewska, która odwiedzi Muzeum Puszczy Kampinoskiej.

Reporterzy radiowej Jedynki znów ruszą w Polskę, by odwiedzać najciekawsze turystycznie, historycznie i kulturowo miejsca w całym kraju. Trasa szlakiem Turystycznej Listy Przebojów PL obejmie kilkadziesiąt miejsc w całej Polsce, ale to, dokąd przyjedzie ekipa „Lata z radiem”, zależeć będzie od głosowania słuchaczy w turystycznym plebiscycie.

Dziennikarze zachęcą do wysłuchania wzruszających rozmów w „Strefie gwiazd”, której bohaterami będą m.in. osoby w szczególny sposób angażujący się w życie swoich lokalnych społeczności. W audycji jak zawsze pojawią się interaktywne konkursy. Chętni sprawdzą swój refleks w „Karuzeli z nagrodami”, zmierzą się z zagadkami słownymi w popularnych „Skojarzeniach” i zaprezentują muzyczne talenty w konkursie „Zatańcz z nami Polkę Dziadek”. Nie lada wyzwaniem będzie też zdobycie maskotki tegorocznej odsłony wakacyjnej audycji.

Podczas „Lata z radiem” nie może zabraknąć spotkań z artystami i wyjątkowych koncertów! W każdy wtorek na stronach i w mediach społecznościowych Polskiego Radia o godz. 20.00 i w każdy piątek tuż po godz. 20.00 w audycji „Tu jest muzyka” na antenie radiowej Jedynki transmitowane będą występy najpopularniejszych polskich wykonawców, zapowiadane przez dziennikarzy muzycznych Programu 1 Polskiego Radia.

(materiały promocyjne)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.