Laura prezentuje teledysk do „Far away”

Laura Godziejewska przedstawia słuchaczom swój najnowszy projekt, w ramach którego powstał drugi już singiel o tytule „Far away”. Premiera teledysku do utworu odbyła się 7 listopada br.


Laura to wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka i producentka w jednej osobie. Jej największą muzyczną miłością jest jazz, soul i ambitny pop. Przejawy właśnie tych gatunków można dostrzec, a raczej usłyszeć, we wcześniejszych  propozycjach piosenkarki. Jednakże coraz częstsze wycieczki w stronę brzmień elektronicznych sprawiły, iż  rozpoczęła prace nad epką będącą w zamierzeniu połączeniem ambitnego electro popu, soulu i chilloutu, a momentami silne okażą się także wpływy barwnych lat 80.


Singiel „Far away” opowiada historię dwojga zakochanych w sobie ludzi. Wiodą wspólnie beztroskie, pozbawione komplikacji życie i dążą do tego, by ten stan rzeczy długo nie uległ zmianie. Dlatego też ukrywają się przed światem tam, gdzie mają nadzieję odnaleźć idealne dla siebie miejsce na ziemi. Za naturalną scenografię posłużyły tu tereny malowniczej Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Te krajobrazy uwypukliły melancholijny nastrój zaklęty w dźwiękach i słowach. Za warstwę tekstową i kompozycję odpowiada sama Laura.Artystka rozpoczęła swe doświadczenia, mając zaledwie pięć lat, kiedy to uczyła się śpiewu i gry na pianinie. Dziś koncertuje z własnym jazz bandem w akustycznych składach oraz z DJ-em w licznych klubach.


Zajrzyj po więcej:

Laura na Facebooku


1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.