Laureatka 7 edycji „The Voice of Poland” o macierzyństwie w swojej debiutanckiej piosence

Debiutancki singiel Baby blues” Ewy Novel, to utwór bardzo osobisty, mówiący o relacji matki z dzieckiem i emocjach, które towarzyszyły artystce, gdy dowiedziała się, że zostanie mamą.


Utwór „Baby blues” mówi o tym, że kobieta nie zawsze jest gotowa na macierzyństwo, chociaż marzyła o dziecku oraz o tym, że ciążę nie zawsze przeżywa się wyłącznie radośnie i optymistycznie. Piosenka poświęcona jest tej szczególnej, czystej miłości, która łączy matkę z dzieckiem.

Idea utworu powstała już w 2016 r., a do jego realizacji doszło dzięki współpracy z takimi nowosądeckimi muzykami jak: Wojciech Zwierniak – aranż, piano Kwartet Galicyjski : Joanna Kiełbasa – I skrzypce Martyna Bulzak – II skrzypce Ewa Borcz – altówka Gabriela Szczepaniak – wiolonczela Maciej Nieć – bas Grzegorz Strączek – perkusja Michał Zwierniak – gitary.Ewa Novel to urodzona w Chicago charyzmatyczna wokalistka i autorka tekstów obdarzona charakterystyczną barwą głosu. Warsztat wokalny kształciła pod okiem znakomitych nauczycieli zarówno w Polsce, jak i za granicą. Artystka jest też laureatką 7 edycji „The Voice of Poland” w drużynie Tomsona i Barona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.