Pozostał mniej niż tydzień do startu wyjątkowej trasy koncertowej zespołu LemON!

Przy pierwszym ogłoszeniu trasy, znalazło się na niej 7 miast. Tak jak zespół obiecywał – liczba ta wzrosła. Finalnie, przystanków będzie dziesięć, a koncerty ruszają lada moment.


Zespół nie kryje, że ta trasa będzie wyjątkowa – nie tylko dla fanów, ale także dla nich samych. Obejmuje ona dwa najważniejsze albumy, najbardziej dojrzałe i najbardziej „antykomercyjne”. Podczas koncertów wszyscy będą siedzieć, w kameralnym gronie, w prywatnej atmosferze. Do Lublina, Gdańska, Krakowa, Wrocławia, Białegostoku, Torunia, Łodzi dołączyła Dąbrowa Górnicza (16.11), Bielsko-Biała (30.11) oraz Warszawa (21.12). Pierwszy koncert już w przyszły czwartek, 9 listopada w Lublinie.

Cała trasa organizowana jest pod szyldem Charm Music.


Będziecie tylko Wy, my i pełna emocja muzyka. No i zimowy nastrój […] Przez ostatnie kilka dni dopieszczaliśmy aranże utworów z albumów „TU” i „Etiuda zimowa”. Jak wiecie oba te albumy są szczególnie bliskie naszym sercom. Przez kilka tygodni byliśmy cicho, bo każdy z nas szukał inspiracji, które będą motorem tej niezwykłej trasy… I chyba się udało (myślicie, że można pomieszać surowy, nordycki chłód i przestrzeń ze słowiańskim gorącym, nawet zimą temperamentem i emocjami?)” 


 


Zajrzyj po więcej:

LemON na Facebooku

Strona WWW

Charm Music na Facebooku

Strona WWW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.