LemON – Summer Acoustic już 8 sierpnia w Operze Leśnej

LemON, na czele z charyzmatycznym liderem Igorem Herbutem, zagra tego lata
w legendarnej sopockiej Operze Leśnej. W wyjątkowych aranżacjach akustycznych zabrzmią najpiękniejsze utwory zespołu ze wszystkich albumów studyjnych.


Mimo pandemii nie musimy rezygnować z rozrywki na świeżym powietrzu. Przy zachowaniu ostrożności i przestrzegając zaleceń dotyczących naszego bezpieczeństwa, już na początku sierpnia będziemy mogli podziwiać na scenie Opery Leśnej w Sopocie zespół LemON!

Grupa udowodniła, że ambitna muzyka na wysokim poziomie — może trafić na pierwsze miejsca list przebojów. Tak stało się, chociażby z utworami „Napraw”, „Scarlett”, „Spójrz”, „Nice” i „Jutro”. Wszystko to, usłyszeć będzie można w pięknych, akustycznych aranżacjach.

Wraz z organizatorami wydarzenia: Good Taste Producton i Operą Leśną w Sopocie, redakcja portalu Muzykoholicy.com zaprasza Was na ten koncert. Czas przypomnieć sobie, jak brzmi dobra muzyka na żywo!LemON – Summer Acoustic 

sierpnia 2020 roku, godz. 20:00 (sobota) 

Opera Leśna, ul. Stanisława Moniuszki 12, Sopot
Bilety w cenie: miejsca siedzące 49 zł (strefa C), 69 zł (strefa B), 89 zł (strefa A) 

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste i www.ebilet.pl.  

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert. 

Dokładne informacje dotyczące wstępu i zachowania na terenie koncertu zostaną określone w Regulaminie. Jest dostępny tutaj. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.