Liber koncertuje w… warsztacie

Brak możliwości koncertowania sprawił, że wielu artystów zaczęło nagrywać swoje koncerty w różnych miejscach. Na oryginalny pomysł wpadł Liber nagrywając koncert w warsztacie. 


W ostatnim czasie Liber powrócił do hip-hopu i wydał swój album „ID”. Po kilkunastu latach rozmaitych eksperymentów muzycznych, Liber sięga po gatunek, z którego się wywodzi. Nowa płyta to kopalnia uczuć i refleksji, na które w ostatnim czasie nie zawsze było miejsce. „ID” to wielkie sukcesy i hejt, radość i melancholia, miłość i nienawiść. To energia jak u debiutanta, podparta jednak sporym bagażem przeżyć i rozważań na temat otaczającego nas świata.

„Pomysł zrealizowania koncertu w warsztacie, miejscu w którym 20 lat temu mój tata prowadził działalność gospodarczą, zrodził się w naszych głowach spontanicznie. W tym pandemicznym czasie gdzie muzycznych spotkań tak brakuje nam wszystkim, udało się zaprosić do warsztatu fajnych ludzi, którzy podłapali ten pomysł od razu. Skupiliśmy się na najnowszej płycie „ID”, więc wokalnie w projekcie udział wzięła Poblo oraz Krzysztof Płonka z którym przygotowaliśmy również małą niespodziankę w postaci odświeżonego po latach utworu ,,Skarby”. Na gramofonach wsparł nas Wrocławianin Dj Skipless, akcent gitarowy dołożył Adrian Górka, realizacją video zajął się Krzysztof Szajda art. Paradox oraz Paweł Pilecki, z kolei za realizacją dźwięku stoi Leszek Hynda, a za mix & master odpowiada Maciej Puchalski.Już teraz zapraszam Was na koncert do warsztatu, bo choć covid szaleje, tu możecie czuć się bezpiecznie”.

Liber

Płytę Libera „ID” można nabyć na www.liber.shop.pl oraz w sklepach empik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.