LIKA i jej debiutancki utwór zatytułowany „Lekko tak”

„Lekko tak” to nowa propozycja muzyczna wokalistki o pseudonimie LIKA. Ten nastrojowy utwór powstał we współpracy z Krzysztofem Chrisem Janik z legendarnej grupy Electronic Division prezentującej muzykę z pogranicza new wave i muzyki elektronicznej. Do piosenki powstał klip w reżyserii Jacka Harrisa.


Kocham różnorodność. Inspiruję się wieloma gatunkami muzycznymi, wyznając zasadę, że muzyka jest tylko jedna, w wyniku czego zrodziło się wiele pomysłów muzycznych, które aktualnie realizuję. O czym jest piosenka „Lekko tak”Najkrócej rzecz ujmując, o stanie umysłu pochłoniętego miłością do drugiej osoby. O najważniejszej w życiu relacji międzyludzkiej, do której wszyscy dążą, ale tylko niewielu udaje się ją faktycznie osiągnąć – opowiada o swojej piosence LIKA.


LIKA, a właściwie AngeLika Wdowczyk, to rodowita warszawianka, wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i … prawniczka. Laureatka programu TVP2 „Szansa na Sukces” (w edycji finałowej w PKiN z zespołem Perfect w piosence „Ale wkoło jest wesoło” oraz w programie z zespołem Wawele z utworem „Biały Latawiec”) i Muzycznej Rebelii Radia Dla Ciebie. Ukończyła z wyróżnieniem klasę wokalną Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzowej I i II stopnia w Warszawie pod patronatem Akademii Muzycznej w Katowicach. Członkini Okręgowej Izby Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie. Absolwentka międzynarodowych studiów Master of Laws LL.M. International Law. Założycielka kancelarii prawnej, dyrektor ds. prawnych dużej korporacji międzynarodowej. Spełniona zawodowo i rodzinnie powraca do  swojej muzycznej pasji. Obecnie przygotowuje kolejne produkcje na swoją debiutancką płytę.zajrzyj po więcej:

LIKA na Facebooku
LIKA na Instagramie
LIKA na YouTube
strona oficjalna
„Lekko tak” w Internecie


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.