LIKA oddaje hołd Korze coverem utworu „Szare miraże”

Kilka dni temu miała miejsce premiera nowego klipu LIKI. Tym razem poznaliśmy obraz do coveru grupy Maanam, „Szare miraże”.

reklama

Utwór powstał  jako swoisty hołd dla Kory – wybitnej artystki o niesamowicie wyrazistej osobowości, o czym świadczy zarówno jej biografia, jak i bogata twórczość artystyczna.  Tekst jest bardzo przewrotny i ponadczasowy. Z jednej strony pokazuje szarość niewyróżniającej się z tłumu jednostki składającej się na społeczeństwo, a z drugiej zwraca uwagę na uderzające bogactwo każdego szarego, nudnego człowieka z tysiącem twarzy pełnej sekretów i milionów zmian. To dla mnie jeden z kultowych numerów, który pokazuje, ile możliwości i różnorodności tkwi w każdym z nas, bez wyjątku, niezależnie od tego, co robimy i gdzie w danym momencie życia jesteśmy. Kocham ten numer. Po prostu – opowiada o swoim najnowszym projekcie LIKA.

Scenariusz teledysku stworzyła LIKA, natomiast za jego reżyserię, produkcję i montaż odpowiada Apel RecordsLIKA, czyli AngeLika Wdowczyk, to rodowita warszawianka, wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i… uznany warszawski radca prawny. Laureatka programu TVP2 „Szansa na Sukces” (w edycji finałowej w PKiN z zespołem Perfect w piosence „Ale wkoło jest wesoło” oraz w programie z zespołem Wawele „Biały Latawiec”) i Muzycznej Rebelii Radia Dla Ciebie.  Ukończyła z wyróżnieniem klasę wokalną Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzowej I i II stopnia w Warszawie pod patronatem Akademii Muzycznej w Katowicach.  Jest Członkinią Okręgowej Izby Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie. Absolwentka międzynarodowych studiów Master of Laws LL.M. International Law. Założycielka kancelarii prawnej, dyrektor ds. prawnych dużej korporacji międzynarodowej. Obecnie przygotowuje kolejne produkcje na swoją debiutancką płytę. 

zajrzyj po więcej: