Lil Masti i jej Girls Gang

Wczoraj miała miejsce premiera najnowszego singla Lil Masti pt. „Girls Gang”. Czym tym razem nas zaskoczy artystka?


Aniela Bogusz znana społeczności jako Lil Masti to niewątpliwie ostatnio najbardziej kolorowa i głośna postać na polskim rynku muzycznym bowiem 16 marca 2019 roku Lil Masti wypuściła swój pierwszy kawałek – Fenix czego nikt się nie spodziewał.

Wejście Anieli na rynek muzyczny było niemałym zaskoczeniem dla jej obserwatorów, ponieważ do tej pory znana była jedynie od tej bardziej kontrowersyjnej strony jako Sex Masterka. Pod tym pseudonimem nagrywała filmiki od roku 2015. Dotyczyły one edukacji seksualnej, z tego też powodu Aniela szybko stała się popularna. Mimo ogromnej popularności i zainteresowania jej osobą postanowiła po czterech latach zniknąć.
Na początku 2019 roku fani mieli okazję zobaczyć od influencerki pożegnalny filmik na zakończenie, którego powiedziała jedynie, że wróci oraz żeby wyczekiwać bo będzie czego.
Jak się później okazało faktycznie było czego oczekiwać. Aniela wróciła ale już jako kto inny a mianowicie Lil Masti. Jak już wspomniałam wyżej 16 marca miał premierę pierwszy utwór artystki „Fenix”, który obecnie ma 8 930 157 wyświetleń a sam kanał niecały milion subskrybcji. Kolejnym wydanym utworem była „Złota fala” mająca nieco mniej wyświetleń (4,1. mln)

W późniejszym czasie ogromny szum wywołała informacja o udziale Anieli w Fame mma bowiem zmierzyć się miała z równie dobrze znaną młodemu pokoleniu patoinfluencerką Martą Linkiewicz. Informacja wywołała tak głośny szum z dwóch powodów:
1) Niewiele osób wiedziało o tym, że Aniela w przeszłości trenowała sporty walki (m.in. przez 6 lat trenowała zapasy) Przez to, że dziewczyna była drobna mało kto dawał jej szanse.
2) Marta Linkiewicz znana była z kontrowersyjnych, agresywnych zachowań i skłonności do awantur. Udział w Fame mma był jej bardzo na rękę.
Wiele osób zadawało wciąż jedno pytanie. Dlaczego? Skąd u Anieli pojawiła się potrzeba udziału w tego typu wydarzeniu? Odpowiedź fani uzyskali w poniższym filmiku:

Walka skończyła się wygraną dla Anieli.


Wczoraj światło dzienne ujrzał jej nowy klip „Girls Gang”

Jak sama artystka napisała „Girls Gang” jest hymnem silnych kobiet. A wy jak sądzicie?
Dodam tylko, że motyw ubranych w kominiarki dziewcząt wydał mi się całkiem znajomy 🙂

Jak widać obydwie panie mają tak samo dobry gust i kreatywność.


Więcej o Lil Masti:
Facebook 
Instagram 
Youtube