Limboski – „Lato Miłości”

Lato miłości to nowy singiel Limboski, określany jako wariacja artysty na temat piosenek hipisowskich z lat sześćdziesiątych.

Charyzmatyczny wokalista Limboski, od zawsze najlepiej odnajdujący się w konwencji śpiewaka z gitarą, zaprezentował swoim fanom nowi singiel – Lato miłości. Utwór utrzymany jest w klimacie amerykańskich źródeł piosenki rockowej.


Jestem bardzo zadowolony szczególnie z brzmienia bębnów – są trochę jak z wczesnych nagrań Phila Spectora. Poza tym mamy tu do czynienia z niejasnymi rojeniami na temat podróży w czasie i miłością sprowadzoną do pożądania i lęku. Bohater jest już bardzo blisko zaciągnięcia swojej ukochanej do wehikułu czasu, natomiast słychać też, że jest po prostu wykończony – być może polską zimą. Tak czy inaczej idzie lato, więc życzę sobie i wszystkim, żeby to było prawdziwe lato miłości!- opisuje Limboski


Utwór Lato miłości jest dostępny w streamingu i serwisach cyfrowych.

Limbowski – Lato miłości


Naprawdę nazywa się Michał Augustyniak i twierdzi, że jest obieżyświatem. Opinię urzędowego tułacza polskiej muzyki niezależnej przyniosły mu częste podróże – przebywał w Egipcie, w Berlinie, w Lizbonie oraz w Indiach, gdzie nawet podjął się nauki gry na niezwykle trudnym do opanowania instrumencie, jakim jest starodawny sitar.


Zajrzyj po więcej:

 Facebook

YouTube

Posłuchaj/kup album


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.