Linia Nocna prezentuje „Hulajnogi”!

O godzinie 18 zaprezentowany został klip do nowego singla Linii Nocnej pt: „Hulajnogi”. Jest to pierwszy singiel zapowiadający nowy materiał duetu. Teledysk stworzyli Follow the Rabbit i Kassai Production, zaś zdjęcia zostały zrealizowane na Korfu.

reklama

Co by było gdybyś nagle obudził się w zupełnie innym, opuszczonym miejscu,

gdzie nie ma Internetu ani telefonów? Co zrobiłbyś,

gdyby wszystko to, co Cię pochłania na co dzień zniknęło?

Teledysk to swoista prezentacja niegdyś oczywistego, a dziś nieco alternatywnego sposobu spędzania czasu, polegającego na czerpaniu prawdziwej radości z tego co nas otacza, odkrywania, bycia tu i teraz. Jest zachętą do zatrzymania się, przyjrzenia się temu, co dookoła nas i poczucia nieskrępowanej wolności.”

LINIA NOCNA to duet elektroniczny, który tworzą Monika Mimi Wydrzyńska i Mikołaj Trybulec. Debiutowali w czerwcu 2017 r. singlem „Znikam na chwilę”, za który otrzymali nagrodę redakcji Chillizet w plebiscycie na „Chilloutowy utwór roku 2017”. Dziś klip do utworu ma już ponad pół miliona odsłon na YouTubie. Mogą go Państwo kojarzyć również z tego względu, iż został wykorzystany w ogólnopolskiej kampanii jednego z wiodących banków w Polsce.

16 marca 2018 r. na rynku pojawił się debiutancki album Linii Nocnej „Znikam na chwilę” (Wydawnictwo Agora) z gościnnym udziałem Kuby Sienkiewicza i Buslava. Patronat nad płytą objęli: radio Chili Zet, Co Jest Grane24, CGM, JazzSoul.pl oraz Glamour.pl.

Album „Znikam na chwilę” był również nominowany do nagrody Fryderyki 2019 w kategorii Album Roku Elektronika. W kwietniu ich piosenka “9 mostów” z udziałem Otsochodzi ukazała się na składance Flirtini “Heartbreaks & Promises vol.4” – najważniejszej kompilacji z muzyką młodych polskich twórców (dziś utwór ma milion odsłon).

Z kolei w czerwcu zespół zaskoczył fanów kolejnym, niepublikowanym wcześniej utworem „Zielone Żoli”, który trafił na playlisty m.in. Radia Eska i Radia Zet. Podczas sezonu wiosenno-letniego 2018 r. Linia Nocna wystąpiła m.in. na Spring Break Festival, Co Jest Grane 24 Festival i Local Warming Festival. Zwieńczeniem sezonu festiwalowego był dla nich występ na głównej scenie Kraków Live Festival.

 

 Więcej informacji mogą Państwo znaleźć pod linkami:

Facebook

YouTube