Linia Nocna z teledyskiem do singla „Nad Wisłą” z gościnnym udziałem Kuby Sienkiewicza

Linia Nocna prezentuje swój drugi singiel, „Nad Wisłą”, zapowiadający nadchodzący, debiutancki album, którego premierę zaplanowano na wiosnę roku 2018. W piosence i teledysku gościnnie wystąpił Kuba Sienkiewicz – wokalista legendarnego zespołu Elektryczne Gitary.  Główną rolę w klipie gra aktor Bartosz Gelner.

Zarówno w warstwie muzycznej, jak i tekstowej piosenki wyraźnie słychać inspiracje miastem i jego dźwiękami, co stanowi już charakterystyczny element twórczości formacji.


Za tekst odpowiadają tu Monika Wydrzyńska, Mikołaj Trybulec, Kuba Sienkiewicz, zaś muzyka to efekt współpracy wymienionych już Mokołaja Trybulca i Moniki Wydrzyńskiej.

Linia Nocna to duet, stworzony przez Monikę Mimi Wydrzyńską i Mikołaja Trybulca. Debiutowali w czerwcu 2017 singlem „Znikam na chwilę” , nominowanym w plebiscycie „Chilloutowy utwór roku” radia Chillizet. Piosenka utrzymuje się do dzisiaj na listach przebojów różnych stacji radiowych. W czasie tych kilku miesięcy grupa pracowała nad materiałem na pierwszy album oraz koncertowała. Linia Nocna towarzyszyła KARI jako support w czasie jej jesiennej trasy, zagrała też w ramach Warsaw Music Week oraz Chillizet Live Session na Dworcu Głównym w Krakowie. W ubiegły poniedziałek duet wystąpił przed Kubą Badachem w warszawskim Teatrze Roma.

Niedawno Linię Nocną można było usłyszeć również w nowym programie TVP3 „Hybrydy zderzenia”, zakładający w swojej formule spotkania mistrzów i debiutantów. Grupie przypadł w udziale udział w odcinku z zespołem Dabb, a ich cover piosenki „W moim ogrodzie” cieszył się z bardzo ciepłym przyjęciem.


Zajrzyj po więcej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.