Lion Shepherd zaprasza na koncerty! Mamy dla Was bilety [KONKURS]

Warszawa, Katowice, Wrocław i Gdańsk – te miasta w najbliższym czasie odwiedzi grupa Lion Shepherd ze swoimi koncertami. Portal Muzykoholicy zaprasza na te wydarzenia! Na każdy koncert mamy dla Was bilety!


Lion Shepherd to Kamil Haidar (wokal), Mateusz Owczarek (gitara) i Maciej Gołyźniak (perkusja). Muzycy postanowili dać upust swoim emocjom i bez ograniczeń czerpać ze wszystkiego co fascynujące. Progressive, brzmienia world music, muzyka akustyczna, trans, rock, blues.

Otwarte – eteryczne formy i pokręcone metra. Rockowe ciosy i protest songi. Zespół chłonie wszystko co go otacza. Ograniczenia i kunktatorstwo nie mają prawa głosu. Jest pasja, dzikość i adrenalina. Koniec z zamykaniem się w szablonach i definicjach. Bogate instrumentarium, ciągła praca nad brzmieniem, liczne eksperymenty i masa utalentowanych ludzi, którzy z zespołem nagrywają i pracują zarówno przy projektach muzycznych jak i wizualnych – to wszystko sprawia, że Lion Shepherd z każdą płytą rozwija swój własny, unikatowy styl i wizerunek, a ponadto staje się coraz większym wyzwaniem nawet dla swoich najwierniejszych słuchaczy.Lion Shepherd po dwóch udanych albumach „Hiraeth” (2015) i „Heat” (2017), wydali kolejnego longplaya – „III”, który ukazał się w marcu 2019 roku.

Od 8 marca grupa rusza z koncertami po Polsce. Warszawa, Katowice, Wrocław i Gdańsk, to miejsca, gdzie LS zawita ze swoją muzyką.

Portal Muzykoholicy ma dla Was wejściówki na każdy z koncertów!! Jak je zdobyć? Zapraszamy na nasz profil Facebook po szczegóły.

Kto pierwszy, ten lepszy!!