Łódzki teatr „DOM” powraca koncertem Andrzeja Piasecznego

Teatr „Dom” to miejsce w sercu Polski, gdzie miłośnicy kultury wszelakiej czują się jak w… domu. Łódzkie serce kultury zaprasza na nowe wydarzenia. Portal Muzykoholicy.com trzyma rękę na pulsie i będzie Was na bieżąco informować o najciekawszych wydarzeniach.

Od początku roku 2021r. Teatr „DOM” w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 243 zyskał nowych wielbicieli sztuki i rozrywki, którzy postanowili wziąć obiekt w swoje ręce i nadać mu nowy wyraz i nowe brzmienie. Mieszkający w Łodzi przedsiębiorca prowadzący na co dzień działalność mocno związaną ze sztuką i rozrywką, ponieważ z miłości i pasji zajmuje się obsługą koncertów i wydarzeń eventowych, stworzył nowe miejsce w Teatrze „DOM” pod nazwą „Studio Łódź.pl”.

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba

Głównym założeniem firmy jest wznowienie aktywnej działalności potencjału teatru. Studio Łódź.pl w swojej ofercie zawierać będzie sporo nowych rozwiązań związanych z rozrywką. Od nowego roku w teatrze sala jest zaprojektowana nie tylko dla widzów, którzy czekają z utęsknieniem na koncert, spektakl czy występ kabaretowy.

Nowością jest prawdziwe studio z ekranem diodowym, które można wynajmować na spotkania on-line, nagrywanie konferencji, przeprowadzanie relacji live z danego eventu. Studio świadczy usługi nie tylko w ramach organizacji, ale także wynajmu miejsca pod różnego typu wydarzenia.

Pierwszym wydarzeniem po długo trwającym lock downie jest koncert Andrzeja Piasecznego organizowanego z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. 6.03.2021 r. w Studio Łódź.pl odbędą się jego dwa koncerty w godzinach 17:00 i 19:30. Popularność tego wydarzenia jest dość spora, bilety rozeszły się niemal w 3 tygodnie od momentu publikacji koncertu w Internecie.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „ANDRZEJ PIASECZNY KONCERT NA DZIEŃ KONCERTNADZIEŃKOBIET KOBIET 6 MARCA 2021 TEATR „DOM" W ŁODZI Piotrkowska 243 GODZINY KONCERTÓW! Bilety kup bilecik pl 17:00 19:30”

Studio Łódź.pl zapowiada już kolejne wydarzenia kulturalne w szerokim asortymencie. Zapraszamy serdecznie do nich na stronę i bieżące obserwowanie nowości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.