Lorein świętuje premierę najnowszego teledysku do utworu „Falconer”

„Falconer” to kolejna, a zarazem najbardziej gitarowa, propozycja z płyty „Złamania”. Utwór powstał na podstawie inspiracji dramatem „Samotny Mężczyzna”, w reżyserii Toma Forda.


Jak powiedział Łukasz Lańczyk, wokalista i autor tekstu: „Falconer” opowiada o emocjach, przemyśleniach i zachowaniach powstałych na skutek nagłej śmierci bliskiej osoby. Tekst nabrał dla mnie jeszcze większego znaczenia, gdy w tym roku doświadczyłem takiej straty. Cisza, pustka i tęsknota to słowa klucze. Utwór jest niejednostajny dynamicznie. Chcieliśmy w ten sposób podkreślić chaos i bezradność, które towarzyszą człowiekowi w takich sytuacjach. Tym samym uczyniło to „Falconera” najbardziej gitarowym i najszybszym utworem na płycie „Złamania”. Jest to jeden z moich ulubionych punktów na setliście koncertowej.Zdjęcia do teledysku powstały w połowie września w Skarżysku- Kamiennej. Za jego realizację, tak jak w przypadku „Wisły”, odpowiada Robert Began.

Jesienią zespół zagra kilka koncertów w ramach kontynuacji trasy #ZŁAMANIATOUR. Jednak jak podkreślają muzycy, w chwili obecnej priorytetem są prace nad nowym materiałem.


#ZŁAMANIATOUR jesień 2017:
06.10. Kielce / Starman
10.11. Białystok / Motopub
30.11. Łódź / Krańcoofka
01.12. Zgorzelec / Afirmacja
02.12. Wrocław / Alive


Kim są Lorein?
Na koncie mają ponad setkę koncertów i Finał programu Must Be The Music (tv Polsat). Laureaci kilku ogólnopolskich nagród, takich jak: „Złoty Mikrofon” czy „Muzyczne Scyzoryki”. Trzykrotnie wybrani „Zespołem Roku” Polskiego Radia Kielce. 3 lutego 2017 roku premierę miał album „Złamania”, nagrany dzięki crowdfundingowemu wsparciu ponad 1800 Fanów! Płytę promują single „Fale”, wybrane przez słuchaczy radia Muzo Fm, jednym z 50 najlepszych utworów 2016 roku oraz „Dźwięki rozstania”. Utwory te mają łącznie ponad pół miliona odtworzeń w serwisie YouTube. Wokalista, Łukasz Lańczyk, doceniony został także przez muzyków zespołu Myslovitz, którzy po odejściu Artura Rojka, zaproponowali mu zastąpienie frontmana.Zobacz więcej:

LOREIN – strona oficjalna

LOREIN na Facebook

LOREIN na Instagram

LOREIN na You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.