Lubicie Wygibasy? Zobacz kolejny klip debiutującej Ola Igboaka

oia_zdjeciewtle2

KUP PŁYTĘ


oia_plyta
Wyspa – premiera 1 grudnia 2016

Czy istnieje współczesna recepta na miłość życia? Żeby znaleźć drugą połowę, trzeba się nieźle nagimnastykować. Bez gwarancji na powodzenie. Pogoń za partnerami, rywalizacja podobna do sportowej i brak stałości o tym śpiewa OIA IGBOAKA w swoim najnowszym singlu Wygibasy, do którego właśnie powstał teledysk.

OIA IGBOAKA to nowa twarz na polskim rynku muzycznym. Swoja muzykę określa jako mieszankę soulu, popu i delikatnej elektroniki – stawia na autentyczne, inspirujące teksty, będące często wynikiem obserwacji ludzi i ich zachowań w wielkim mieście. Z wykształcenia psycholożka, jest autorką tekstów i kompozycji. Sama pochodzi z Krakowa, na co dzień mieszka w Londynie, gdzie studiuje w The Institute of Contemporary Music Performance.

W sieci krąży już pierwszy, animowany teledysk artystki – Graj ludu na dudach” [zobacz tutaj].

Wygibasy” powstały pod wpływem tego, co działo się u mnie i moich znajomych. W pewnym momencie zdałam sobie sprawę, jak trudno w dzisiejszych czasach o stabilizację i brak narcyzmu, a współczesność daje przyzwolenie na krótkotrwałe związki  – tak o swojej piosence mówi OIA. – Kiedy pisałam ten numer, byłam zaskoczona popularnością aplikacji randkowych, z których korzystali moi znajomi. Kolejne związki przynosiły niepowodzenia. Tam, gdzie kończyło się prężenie ciał i satysfakcja, tam zaczynała ucieczka przed odpowiedzialnością. Wtedy zrodził się pomysł na piosenkę, jakże aktualną.


Klip nakręcił Włoch Antonio Celotto – reżyser, operator i scenarzysta, wykładowca Oxbridge,  dla którego każdy teledysk jest jakąś opowieścią. Sam siebie określa mianem „dziennikarza wideo”.

Czy psychologiczne spojrzenie ułatwia tworzenie piosenek? Zobaczcie nowy teledysk niezwykle utalentowanej artystki, zapowiadający debiutancki album „Wyspa”, który ukaże się 1 grudnia nakładem Mili Records. Od 2 listopada dostępny na iTunes.


Płyta dostępna na iTunes od 2 listopada

https://itunes.apple.com/pl/album/wyspa/id1170624507?l=pl


OIA IGBOAKA: https://www.facebook.com/oiaartist


Portal Muzykoholicy.com objął patronat medialny nad płytą OIA – „Wyspa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.