„Lulaj” – świąteczna nowość od Pauliny Przybysz

Paulina Przybysz z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia składa wszystkim życzenia Wesołych Świat w muzyczny sposób – osobistą kolędą „Lulaj”. Do współpracy nad utworem artystka zaprosiła Amara Ziembińskiego z grupy Bitamina.

Paulina Przybysz to 1/2 duetu Sistars, który współtworzyła z siostrą Natalią, występowała również z Pinnawela, Rita Pax czy Archeo oraz w projektach solowych. W sumie ma na swoim koncie 7 albumów długogrających, wiele nagród i nominacji. Za album „Chodź tu” artystka otrzymała Fryderyka w kategorii Najlepszy Album w kategorii Elektronika. Twórczość Pauliny to mieszanka hip-hopowych bitów z soulowym wokalem z nowoczesnym brzmieniem.

„Zawsze w okresie przedświątecznym, kiedy zalewa nas już Wham! i Mariah Carey mam taką spóźnioną myśl, że powinnam napisać swój numer na ten magiczny moment. Udało się to przy współpracy z Amarem Ziembińskim (Bitamina). Kiedy pracował nad utworem, po studiu kręcił się gdzieś Vito, który też coś zaśpiewał w tle, polecam się wsłuchać. Uwielbiam tradycje, choć nie jestem blisko z kościołem, to po wigilii długo zmywam, rozmawiam do rana z rodziną i mimo tego, że nie pędzę na pasterkę to z pewnością święta są częścią mnie – od dziecka żyjemy w cyklach tradycji i towarzyszącym im emocjom. „Lulaj” to moja osobista kolęda, z którą mam nadzieje utożsami się kilka osób. Wesołych Świąt jakkolwiek je spędzacie!” (Paulina Przybysz)


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/paulinaprzybyszofficial/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.