„Luźno” BARANOVSKIEGO w wersji soft

W Internecie ukazało się właśnie nagranie z utworem „Luźno” BARANOVSKIEGO w zupełnie nowej odsłonie. Drugi singiel wokalisty został tu bowiem zaprezentowany w wersji soft.


Nie da się ukryć, że debiutancki singiel BARANOVSKIEGO, a więc „Dym”, przebojem wkroczył w radiowy eter, otwierając przed młodym wokalistą i muzykiem najważniejsze festiwalowe sceny, na czele z Open’erem, Męskim Graniem i Orange Warsaw Festivalem. Na kolejny sukces BARANOVSKI nie musiał długo czekać. „Luźno”, czyli drugi zaprezentowany przez niego utwór, dotarł do dziesiątego miejsca na oficjalnej cotygodniowej liście stu najczęściej granych w polskich rozgłośniach piosenek.


Będąca pamiątką po tegorocznym upalnym lecie piosenka cały czas świetnie radzi sobie w radiu, pozostając na najważniejszych playlistach i podbijając serca fanów. Jednakże BARANOVSKI to artysta, który nie osiada na laurach i niezmiennie potrzebuje nowych bodźców, wyzwań i emocji. Stąd pomysł, aby przebojowe i pulsujące taneczną energią „Luźno” zagrać inaczej: łagodnie, klimatycznie i w stu procentach na żywo z towarzyszeniem sześcioosobowego zespołu. Sprawdźcie sami!zajrzyj po więcej:

BARANOVSKI na Facebooku


Podziel się swoją opinią ;)