Łydka Grubasa rusza w jesienną trasę koncertową

Już 22 września br. zespół Łydka Grubasa rusza w trasę koncertową „O-Tour C-Ból”. Koncerty związane są z promocją najnowszego wydawnictwa formacji zatytułowanego „O-dur C-ból”, które ukazało się 1 kwietnia.


Tematyka muzyczna tej płyty, wymieszana niczym dobry bigos, rozciąga się od spraw przyziemnych typu kiszenie ogórka, poprzez społeczne dylematy kalibru gender czy składki zusowskie, po imprezowe pokazywanie lupy – dowiadujemy się. – Błąd popełnia jednak ten, kto widzi tylko powierzchowne śmieszki, jako że łydkowe przesłania bywają dużo głębsze, niż to się na pierwszy rzut ucha i oka wydaje. Na koncertach, które w wykonaniu zespołu należą do zdecydowanie rockandrollowych i wyluzowanych, nie zabraknie również utworów z poprzednich płyt.


Fani Łydki Grubasa na pewno dostaną na talerzu zgrabnie podane łydkowe klasyki typu „Rapapara” czy „Była” – mówi wokalista grupy Hipis. – Jako zespół zawsze staramy się dbać o wysoki poziom nagłośnienia, możecie oczekiwać muzyki, nie hałasu. Wszystkich uczestników czeka zatem spora dawka ostrego grania w radosnym ale i kulinarno-publicystycznym wydaniu. Zapraszamy!


Album „O-dur C-ból” promuje teledysk do utworu „Pokaż lupę”.


Zobacz, które miasta odwiedzi Łydka Grubasa:
22 września – Chełmno – Rock & Roll Bar
23 września – Bydgoszcz – Estrada StageBar 
24 września – Toruń – Lizard King 
29 września – Warszawa – Potok
30 września – Kraków – Zaścianek
6 października – Łódź – Magnetofon
13 października – Olsztyn – Nowy Andergrant
14 października – Gdańsk – Wydział Remontowy
20 października – Włocławek – Czarny Spichrz
21 października – Wrocław – Stara Piwnica


Zajrzyj po więcej:

Łydka Grubasa na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.