M.X i Mati prezentują utwór „Nature”

M.X oraz Mati zaprezentowali wspólny utwór zatytułowany „Nature”. To pierwsza kompozycja stanowiąca połączenie alternatywnego i elektronicznego świata dźwięków.


„Nature” stanowi mieszankę naturalnych odgłosów atmosferycznych, alternatywnych dźwięków i hip-hopowych bitów. Tytuł „Nature” wskazuje na powiązanie człowieka ze środowiskiem naturalnym. Warstwa tekstowa traktuje o pozostawaniu sobą bez względu na nacisk ze strony społeczeństwa oraz o wewnętrznej sile. Każdy z nas jest różny i to jest piękne. W kontekście utworu łzy, niczym sama woda, posiadają moc oczyszczającą. Obmywają nas z kłamstw i wszelkich złudzeń, pozostawiając samą prawdę.


Mati, czyli Mateusz Marzec, to początkujący producent, wokalista, instrumentalista, autor muzyki i tekstów. Jego charakterystycznym elementem jest oryginalny głos, który z pewnością zwraca uwagę. Ukończył szkołę muzyczna I stopnia w klasie tuby. W 2013 roku rozpoczął studia na kierunku muzykologii w Krakowie. W zeszłym roku wydał album „Eldritch” powstały w warunkach studia domowego. Teraz nadszedł czas na nowy projekt we współpracy z producentem.


M.X. Productions, a właściwie Maciek Bluj, to producent szeroko pojętej muzyki elektronicznej z pogranicza różnych gatunków: house, trance, techno, chillout. Przygodę producencką zainicjował niespełna rok temu. Wpadłem na pomysł robienia utworów w domowych warunkach; na początku zaczynałem nagrywać rockowe kawałki, a następnie dema z muzyką filmową. Dopiero po jakimś czasie dotarły do mnie pewne elektroniczne brzmienia, które dość mocno mnie zainspirowały. Postanowiłem spróbować i tak to wszystko się zaczęło. Początki nie były łatwe, ale starałem się być cierpliwy. Na tym etapie chciałbym dzielić się swoją pasją z innymi.


Zajrzyj po więcej:
Mati na Facebooku
M.X Productions na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.