Madeleen z teledyskiem do debiutanckiego singla „Na raz”

„Na raz” to debiutancki singiel młodej piosenkarki. Utwór, wraz z towarzyszącym mu teledyskiem, ukazał się właśnie w Internecie i już robi w nim furorę. Poznajcie Madeleen!


Madeleen, czyli Magdalena Baryła, to polska wokalistka mieszkająca na stałe w Niemczech. Laureatka Grand Prix w konkursie „The Voice of Polonia” w Brukseli w roku 2016, zdobywczyni pierwszego miejsca w Pierwszym Polonijnym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2017 roku oraz gwiazda  Pierwszego Polskiego Festiwalu w Holandii w 2018 roku. Pod koniec roku ubiegłego nagrała płytę pod tytułem „Święta w nas” z najpiękniejszymi polskimi kolędami i pastorałkami. Obecnie kończy prace nad  pierwszym autorskim albumem.


Inspiracja do stworzenia utworu w moim wypadku może być tylko jedna… Jest nią zawsze i wszędzie MIŁOŚĆ lub tęsknota za nią. Gdy śpiewam, mam odwagę powiedzieć to, co czuje serce. Czasem też, dla urozmaicenia, dopuszczam do głosu rozum… – tak o genezie powstania singla „Na raz” opowiada Madeleen. – Wiem z doświadczenia, że czasem trzeba „na raz” wypić szklankę starych łez, po to, by móc wybaczyć i kochać dalej – dodaje wokalistka.


Teledysk do nagrania „Na raz” powstał w Landschaftpark nad Renem w Nadrenii Północnej Westfalii. To publiczny park zaprojektowany w 1991 roku, ściśle wiążący się z poprzednim użytkowaniem terenu: zakładem produkcji węgla i stali, opuszczonym w 1985 roku. Miejsce to jest niesamowicie magiczne i stwarza niezapomniany klimat.  Do udziału w klipie Madeleen zaprosiła swoich najbliższych znajomych i przyjaciół i muzyków, którzy od lat kochają to, co robią.zajrzyj po więcej:

Madeleen na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.