Madlen z teledyskiem do przeboju na lato zatytułowanego „Tafla”

Wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, na co dzień mieszkająca w Niemczech, gdzie z powodzeniem koncertuje i nagrywa kolejne utwory. Madlen, gdyż to o niej mowa, opublikowała właśnie klip do dynamicznego, popowego utworu zatytułowanego „Tafla”. Inspiracją do powstania singla były osobiste doświadczenia piosenkarki. 


Każdy z nas ma taki moment w życiu, gdy staje pod ścianą i nie wie, co dalej – mówi Madlen. – Zadajemy sobie pytania, czy to, co robimy, ma sens. Czy czujemy się szczęśliwi w naszej pracy, w życiu osobistym. Warto raz na jakiś czas zrobić sobie takie podsumowanie, bilans na plus i minus, zakończyć pewien etap, w którym nie czujemy się sobą. Dla mnie to, co robię obecnie – tworzenie muzyki, koncertowanie – to świadomy wybór drogi i wiem, że w końcu mam swój czas. Otaczam się cudownymi ludźmi wspierającymi mnie w realizacji moich planów. Na tafli nowych szans… nie będę się już bać… 🙂


Utwór skomponowała Madlen wraz z Michałem Kacprzakiem. Oboje odpowiadają też za warstwę tekstową piosenki. Owo nagranie stanowi zapowiedź albumu Madlen, który ukaże się jeszcze w tym roku.Madlen pochodzi z Polski, mieszka na stałe w Niemczech. Urodziła się w Zielonej Górze w 1987 roku. Przebywa obecnie w niewielkim niemieckim miasteczku Straelen w Nadrenii Północnej-Westfalii. Śpiewa od dziecka, uczyła się gry na gitarze akustycznej i elektrycznej, ale, jak sama podkreśla, jest wokalistką samoukiem. Mimo tego ma bardzo mocny i charakterystyczny głos. Została laureatką Grand Prix w konkursie „The Voice of Polonia”  organizowanego w Brukseli w 2016 roku, gdzie w jury zasiadał sam Marek Piekarczyk z TSA. Zdobyła pierwsze miejsce w Pierwszym Polonijnym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2017 roku. To również gwiazda  Pierwszego Polskiego Festiwalu w Holandii w 2018 roku.  Na swoim koncie ma album pod tytułem „Święta w nas” z najpiękniejszymi polskimi kolędami i pastorałkami. W listopadzie ubiegłego roku ukazał się jej debiutancki singiel „Na raz”.


zajrzyj po więcej:

Madlen na Facebooku

Madlen na Instagramie