Madox z teledyskiem do singla „One More Shot”

W Internecie pojawiła się właśnie kolejna gratka dla fanów Madoxa. Mowa tu o najnowszym singlu, zatytułowanym „One More Shot”, oraz towarzyszącym piosence teledysku. 


Najświeższe nagranie Madoxa, „One More Shot”, to elektryzujący, popowy kawałek z mocnym, wakacyjnym akcentem. Utwór ten stworzyli producenci ze środkowej Europy i Stanów Zjednoczonych. Po mrocznej erze i buncie artystycznym próżno tu szukać zbędnego patosu i melancholii. Mamy do czynienia z pierwszym projektem Madoxa, gdzie artysta jest szczęśliwy i bawi się życiem. Tym razem postawiono na pozytywne przesłanie i mocno radiową kompozycję, na długo utrwalającą się w muzycznej pamięci.


Teledysk do piosenki zrealizował Piotr Smoleński odpowiedzialny za sukces Cleo, Donatana i Moniki Lewczuk. W klipie do „One More Shot” widzimy zachodzące słońce oraz Madoxa w otoczeniu tancerzy. Muzyk został pokazany w zupełnie nowej, chłopięcej odsłonie. Wszyscy bawią się przy kamperach nawiązujących do różowych lat sześćdziesiątych. Ów wątek przełamano nowoczesnymi stylizacjami i nowatorską metodą kadrowania.


Choć najnowsze dzieło Madoxa zdaje się gruntowanie odbiegać od tego, do czego nas przyzwyczaił, ciężko odmówić mu finezji znanej z poprzednich projektów. To na pewno następne rozdanie w karierze wokalisty. Jak sam mówi: Just one more shot! Popełniajmy życie, a co za tym idzie różne głupstwa, a z tego wszystkiego czerpmy przyjemność.Zajrzyj po więcej:

Podziel się swoją opinią ;)