Magda Kluz ujawnia premierowy utwór

Magda Kluz to pierwsza artystka, która dołączyła do projektu FONOBO Pitcher, akcji skierowanej do młodych artystów prowadzonej przez wytwórnię FONOBO Label. Właśnie ukazał się jej premierowy utwór pt. „Rzeka„.
 
Magda Kluz to wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Pochodzi z Cieszyna, w którym uczęszczała do szkoły muzycznej i o mały włos nie została flecistką. Flet zamieniła na gitarę i odkryła pasję do pisania piosenek. Debiutowała jako połowa duetu SEALS, z którym wystąpiła m.in. na Enea Spring Break FestivalNetia Off Camera i AlterFeście. W nowym, solowym projekcie połączyła szczere i osobiste teksty z organicznym, gitarowym brzmieniem, które jest najbliższe jej sercu.
 

 
Magda przysłała materiał naszpikowany emocjami i ujmującą szczerością. Jej teksty na długo zostają w głowie, a muzyka uspokaja i odpręża. Piosenka „Rzeka„, którą inaugurujemy projekt FONOBO Pitcher, wprowadza w przyjemny stan letargu, którego nie chce się zmieniać” – uzasadnia wybór Anna Wysocka, Dyrektor A&R FONOBO Label.
 
Singiel „Rzeka” jest już dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych, w tym także na playlistach Pitchera dostępnych na Spotify i TIDAL. Do utworu powstało lyric video.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.