Magiczna Erith zagra swoje pierwsze koncerty!

Po tym, jak magiczna muzyka Martyny Biłogan trafiła do sieci, talentem młodej artystki zainteresowało się wiele osób ze środowiska muzycznego. Po kilku miesiącach od publikacji w Internecie pierwszych utworów niezwykle uzdolnionej gliwiczanki, przyszedł czas na długo wyczekiwane występy „na żywo”.

erith_FB

Erith już dzisiaj zagra swój debiutancki koncert. Swoim występem zakończy II dzień OFIfestu organizowanego w zabrzańskim pubie Oficyna. Tydzień później Martyna Biłogan zaprezentuje swoją muzykę w Katowicach w ramach 11. Festiwalu Filmów Niezależnych Killoff. Jej koncert rozpocznie się 10 października zaraz po oficjalnym ogłoszeniu wyników Festiwalu (g. 20.00) w klubokawiarni Drzwi Zwane Koniem. Organizatorzy tego wydarzenia słyną ze świetnego doboru muzyków prężnie wkraczających na rynek muzyczny, o czym świadczy fakt, iż w poprzednich latach na zakończeniu filmowej imprezy występowały takie zespoły, jak Coals i JÓGA.
Jej najnowszy utwór (Waiting for the instinct) jest już od wczoraj dostępny na YouTube. Zanim się go odtworzy, warto założyć naprawdę dobre słuchawki:

 

Redakcja Muzykoholicy

Muzykoholicy.com | Miejsce Polskiej Muzyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *