Maja Hyży w Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta!

Tegoroczna majówka w Hulakula (Warszawa) rozpocznie się imprezą Maja Hyży: Live Act | DJ set. Artystka wystąpi tam już 27. kwietnia (piątek).

Muzyczna kariera Mai, pomimo ogromnej pasji do muzyki już od najmłodszych lat rozkręciła się na dobre dzięki udziałowi w telewizyjnym programie X-Factor. Ta utalentowana dziewczyna, o charakterystycznej barwie i głębi w głosie oraz pełna energii zdobyła uznanie nie tylko jurorów, ale również publiczności.

W marcu 2015 roku ukazał się jej debiutancki album „W chmurach” i już w pierwszym tygodniu sprzedaży dotarł na szczyt zestawienia Top 10 serwisu Deezer. Melodyjne utwory w nowoczesnych, elektronicznych aranżacjach zostały przygotowane przez Piotra Siejkę – producenta muzycznego, odpowiedzialnego za płyty takich artystów jak m.in. Edyta Górniak czy Kasia Cerekwicka.

Maja ma na swoim koncie występy na najważniejszych scenach muzycznych w Polsce. Pojawiała się m.in. na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, a także supportowała międzynarodową gwiazdę soulu i R&B Macy Gray podczas jej warszawskiego koncertu w Stodole.

W marcu 2017 r. Maja podpisała kontrakt fonograficzny z największą międzynarodową wytwórnią – Universal Music Poland, a w tym roku zaprezentowała swój najnowszy singiel – Błysk (Skin), który zakwalifikował się do polskich preselekcji konkursu Eurowizji, w których zajął 7. miejsce.

Długo oczekiwany singiel powstał we współpracy m.in. z Lanberry i Piotrem Siejką. Ta pełna energii i uśmiechu kompozycja emanuje ciepłem, radością, miłością i kobiecą siłą.

Jak mówi sama artystka: „Gdybym miała jednym słowem opisać ten utwór, byłaby to „lekkość”. Lekkość i spontaniczność, która jest tak pomocna w codziennym życiu, ale także w podejściu do szczęścia i miłości. Wiąże się z tym także tytuł singla – Błysk – bo chodzi o błysk w oku kochanków, ale też o przypomnienie, jak błyskawicznie wszystko przemija. Taki też jest teledysk – spontaniczny i nieoczywisty, ale też bardzo prosty w swoim przekazie, tak jak prosta może okazać się droga do szczęścia, jeśli wyruszymy w nią lekkim krokiem, z uśmiechem na twarzy.”

Jeśli chcesz zobaczyć błysk w oku i uśmiech na twarzy Mai, a przede wszystkim pobawić się przy wyjątkowej muzyce i poczuć pozytywną energię – bądź z nami 27 kwietnia w Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta.

PATRONAT MEDIALNY: Radio Eska, Informator Stolicy, Koncertomania, kulturalnie.waw.pl, republika Kobiet, waw4free.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
miejsce: Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, ul. Jagiellońska 82B, Warszawa;
data: 27 kwietnia (piątek);
start imprezy: 20:00;
występ gwiazdy: ok. 23:30;
bilety: 10 zł;
darmowy wstęp: 
– pierwsze 50 osób, które klikną „wezmę udział” najpóźniej w dniu imprezy do godz. 19:00, – osoby, które w tym dniu obchodzą urodziny lub imieniny;
dołącz do wydarzenia:

 https://www.facebook.com/events/155407708503670/

UWAGI ORGANIZATORÓW

Wstępu na imprezę nie mają osoby niepełnoletnie oraz pozostające pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. Lokal zastrzega sobie prawo do odmówienia prawa wstępu bez podania przyczyny. Dresscode: smart casual (elegancko i wygodnie, ale niesportowo).

O HULAKULA

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta – to jedno z największych centrów rekreacyjno-rozrywkowych w Polsce, a także wyjątkowy klub muzyczny. W lokalu znajduje się 28 torów do kręgli, sala bilardowa, trzy place zabaw dla dzieci, trzy bary oraz dwie niezależne sale klubowe, w których regularnie odbywają się imprezy muzyczne. Szeroka i zróżnicowana oferta Hulakula zapewnia rozrywkę dzieciom i młodzieży, dorosłym i seniorom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.